دوشنبه، 04 تیر 1403| 24 June 2024

 


آفتاب ایلام - در حالی که این روز‌ها گرانی پیاز به بحثی داغ در هندوستان تبدیل شده است، شهروندان این کشور در مراسم مختلف با حرکاتی نمادین و طنزآمیز تلاش می‌کنند تا انتقاد خود به گرانی این کالا را به گوش مسئولان این کشور برسانند.

مانند یک عروس و داماد اهل "واراناسی" هند که با استفاده از پیاز به عنوان هدایای جشن عروسی خود خبرساز شدند. در این مراسم این زوج نه تنها پیاز‌هایی بسته‌بندی شده را به عنوان هدیه رد و بدل کردند بلکه از مهمانان نیز پیاز‌هایی را به عنوان کادو دریافت کردند.

ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی هند منتشر شده و تبدیل به ویدئویی داغ شده است، این زوج را در حال تبادل سبد‌های پیاز وکیوم شده نشان می‌دهد. در این ویدئو در حالی که خانواده عروس و داماد و اقوام آن‌ها حضور دارند، دو طرف اقدام به تبادل پیاز با یکدیگر می‌کنند. در این ویدئو همچنین چند پیاز در حالی که به شکل گردنبند از گردن داماد آویزان شده است، دیده می‌شود. بنا به گزارش رسانه‌های محلی هند این زوج جوان در اعتراض به گرانی پیاز چنین تصمیمی گرفتند.

 

 


 


 

 تصمیم عجیب این زوج جوان و انتشار این ویدئو در حالی خبرساز می‌شود که چندی پیش نیز هدیه غافلگیرانه‌ای که یک زوج اهل تامیل در مراسم عروسی خود دریافت کرده بودند، خبرساز شده بود. در این مراسم یکی از مهمانان حاضر، در اقدامی عجیب یک سبد پیاز را به عنوان کادو به این زوج جوان هدیه داده بود.

 

لازم به ذکر است، به تازگی قیمت هر کیلو پیاز در ایالت تامیل نادوی هند به حدود ۱۵۰ تا ۱۶۰ روپیه هندی رسیده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان