جمعه، 04 خرداد 1403| 24 May 2024

ترامپ بار دیگر پلوسی را نواخت!

۱۳۹۸/۰۹/۲۶ ۰۹:۲۴ چاپ کدخبر: 603

آفتاب ایلام - ترامپ باز هم نانسی پلوسی را آماج حملات تند و بی‌ادبانه خود قرار داد و گفت که او بدون فکر و تامل دهانش را باز کرده و حرف زده است.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در توئیتی با بکار بردن یک اصطلاح عامیانه نوشت: نانسی پلوسی در کنفرانس خبری در توضیح روند استیضاح "حرف‌هایی از دهانش در رفت".

این سخنان ترامپ در پاسخ به توییت مارک میدوز، از نمایندگان جمهوری خواه که کلیپی از توضیحات پلوسی در باره عدم گنجاندن پرونده "رشوه‌خواری" در روند استیضاح را منتشر کرده بود، ایراد شده است.

پلوسی در پاسخ گفته بود که این پرونده در پی توصیه رئیس کمیته مجلس نمایندگان و دادستان‌ها در پرونده استیضاح قرار نگرفته است.

اما ترامپ عقیده دیگری داشت و نوشت: چون دندان‌های نانسی از دهانش بیرون افتاد، وقت فکر کردن نداشت ( کنایه از اینکه از دهانش در رفت و حرفی زد که نباید می‌گفت) با این حال به رغم ادعای ترامپ در ویدئوی پخش شده از پلوسی هیچ نشانه‌ای از حرکت دندان‌های او دیده نمی‌شود و سخنان وی به هیچ عنوان قطع نمی شود.

این سخنان ترامپ تازه‌ترین حملات شخصی رئیس جمهور آمریکا علیه رئیس مجلس نمایندگان آمریکا بود.

برخی کاربران گفته‌اند در واقع این خود ترامپ بوده که در سخنرانی اش درباره اسرائیل در سال ۲۰۱۷ با این مشکل روبرو شده و دندان‌های مصنوعی او حین صحبت حرکت کرده است.

اوایل ماه گذشته ترامپ پلوسی را به عصبی بودن و مشکل روانی داشتن متهم کرد و در توییتی نوشت: نانسی پلوسی مشکل روانی دارد او از اینکه ما ۱۸۲ قاضی جدید و خیلی چیزهای دیگر داریم ناراحت است، بازار بورس و گزارش بیکاری‌ها. او می‌گوید برای رئیس‌جمهور دعا می‌کند من باور ندارم. نانسی به یک بیخانمان نزدیک خانه‌ات برس.

 
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان