پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400 | 2021 Wednesday 12 May  

رکورد گازرسانی به صنایع استان ایلام در سال جهش تولید شکسته شد

مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام اظهار داشت : در سال ۹۹ که از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال جهش تولید نامگذاری گردید، رکورد گازرسانی به واحدهای صنعتی و تولیدی استان ایلام شکسته شد.

 به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان :
عباس شمس اللهی افزود: در چند سال اخیر مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) نامگذاری سال را بر روی تولید متمرکز نموده است تا دستگاه‌های اجرایی در حوزه مأموریت کاری خود گام‌های اساسی برای حمایت و رفع مشکل واحدهای تولیدی برای رونق اقتصادی کشور بردارند.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام تصریح کرد: هم اکنون ۹۵۹ واحد تولیدی و صنعتی در استان گازدار می باشند که در سال گذشته با گازرسانی به ۱۸۳ واحد، از بدو تاُسیس شرکت گاز استان ایلام یک رکورد محسوب می شود.

شمس اللهی با بیان اینکه در سال گذشته از سوی ستاد شرکت ملّی گاز ایران جایگزینی ۱۵ هزار مترمکعب گاز با سوخت‌های فسیلی مایع برای شرکت گاز استان ایلام مصوب شده بود که این شرکت با گازرسانی به صنایع مذکور با ۱۴۷ درصد تحقق اهدف، جایگزینی ۲۲ هزار مترمکعب گاز را رقم زده است.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون ۱۱ شهرک صنعتی فعال در سطح استان گازدار شده است، افزود: در سال گذشته شهرک صنعتی سیروان گازدار شده و گازرسانی به شهرک صنعتی هلیلان نیز در برنامه سال جاری شرکت قرار دارد.

مدیر کل شرکت گاز استان با بیان اینکه مابقی شهرک های صنعتی استان به دلیل غیر فعال بودن یا عدم وجود زیر ساخت ها، قابلیت گازرسانی ندارند، اظهار داشت: شرکت گاز استان در راستای تحقق شعار امسال که از سوی مقام‌معظم رهبری(مد ظله العالی) بنام تولید، مانع زدایی ها، پشتیبانی ها نامگذاری شده است در حوزه گازرسانی به صنایع تولیدی برنامه‌های مدونی در دستور کار قرار داده که به مرور زمان اجرایی می شوند.

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان