پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

شنبه, 25 اردیبهشت 1400 | 2021 Saturday 15 May  

به گزارش آفتاب ایلام ؛ سردار دلاور القاصی مهر فرمانده انتظامی استان ایلام در نشست تخصصی با فرماندهان و مسئولان انتظامی استان ایلام ، گفت: با تصمیمات اتخاذ شده، در شهر‌های قرمز و نارنجی در خروج خودرو‌های بومی و ورود خودرو‌های غیربومی محدودیت اعمال می‌شود.

او افزود: با توجه به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا در مناطق و شهر‌های وضعیت قرمز، مشاغل سطح ۲، ۳ و ۴ و در مناطق و شهر‌های وضعیت نارنجی سطح شغلی ۳ و ۴ به مدت دو هفته تعطیل و در مناطق و شهر‌های وضعیت زرد محدودیت سطح شغلی ۴ برای آن‌ها در نظر گرفته شده است.

فرمانده انتظامی استان ایلام مطرح کرد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، پلیس با تمام امکانات و تجهیزات سعی خواهد کرد برابر تصمیمات ستاد کرونا از فعالیت مشاغلی که ممنوع اعلام شده است جلوگیری کند و همچنین در بحث ورود و خروج خودرو‌ها به استان با جدیت در گلوگاه‌ها حضور داشته باشد.

او با بیان اینکه در بحث ورود و خروج خودرو‌ها به استان و سطح شهر نیز در این طرح محدودیت‌هایی اعمال شده است، افزود: ورود پلاک‌های غیر بومی به شهر قرمز و نارنجی ممنوع است و ورود به شهر‌های قرمز ۱ میلیون و ورود به شهر‌های نارنجی ۵۰۰ هزار تومان جریمه به همراه خواهد داشت.

فرمانده انتظامی استان ایلام مطرح کرد: برای برخورد با متخلفان از طرح‌های مذکور ، علاوه بر حضور فیزیکی پلیس در تمامی محور‌های مواصلاتی درون و برون شهری ، به وسیله دوربین‌های نظارتی و هوشمند رفتار رانندگان رصد شده و برابر قانون با افرادی که بخواهند قانون را نقض کنند برخورد صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/ ننویسنده: newsBot

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان