پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400 | 2021 Wednesday 12 May  
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام:

ضریب 100 درصدی نفوذ پذیری گاز در مناطق شهری و روستایی مهران

۱۴۰۰/۰۱/۱۷ چاپ

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از ضریب 100 درصدی نفوذ پذیری گاز در مناطق شهری و روستایی مهران خبر داد و گفت: هر دو شهر این شهرستان که شهرهای صالح آباد و مهران می باشند و نیز تمام روستاهای دارای قابلیت گازرسانی گازدار می باشد.
به گزارش آفتاب ایلام به نقل از روابط عمومی؛ عباس شمس اللهی با اشاره به اینکه مهران در سال ۹۹ بعنوان دومین شهرستان سبز استان معرفی شد افزود: در این شهرستان تنها دو روستا بدلیل کم بودن تعداد خانوار ساکن و بالا بودن سرانه گازرسانی خارج از مقررات جاری نیز بعد مسافت از خطوط لوله گاز موجود تاکنون گازدار نشده است که در حال رایزنی برای اخذ مجوز گازرسانی به این دو روستا بوده و جزء برنامه های آتی این شرکت می باشد.
شمس اللهی اظهار داشت: این شهرستان دارای 8 هزار و 500 مشترک است که از این تعداد پنج هزارو 500 اشتراک شهری و سه هزار مشترک روستایی از نعمت گاز برخوردار شده اند.
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با بیان اینکه 408 کیلومتر خطوط انتقال، تغذیه و شبکه توزیع گاز در شهرستان مهران اجرا شده است، تصریح کرد: برای گازرسانی به مناطق شهری این شهرستان، 227 کیلومتر و برای مناطق روستایی 181 کیلومتر خطوط لوله گاز در کلاس و سایزهای مختلف اجرا شده است.
شمس اللهی با اشاره به اینکه از ابتدای شروع عملیات گازرسانی به شهرستان مهران تاکنون مبلغی بالغ بر 228 میلیارد ریال از محل منابع داخلی این شرکت هزینه شده است، خاطرنشان کرد: در سال گذشته بیش از 10 میلیارد و 230 میلیون ریال برای گازرسانی به مناطق شهری و روستایی مهران هزینه شده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان ایلام افزود: در شهرستان مرزی مهران یک شهرک صنعتی، منطقه ویژه اقتصادی، 2 جایگاهcng و 46 واحد تولیدی و صنعتی گازدار و اشتراک پذیری شده اند.

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان