پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

سه شنبه, 31 فروردین 1400 | 2021 Tuesday 20 April  
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ سردار دلاور القاصی مهر اظهار داشت: با تصمیمات ستاد کرونا، در شهر‌های قرمز و نارنجی در خروج خودرو‌های بومی و ورود خودرو‌های غیربومی محدودیت اعمال می‌شود.

وی افزود: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا، پلیس با تمام امکانات و تجهیزات سعی خواهد کرد برابر تصمیمات ستاد کرونا از فعالیت مشاغلی که ممنوع اعلام شده جلوگیری کند و در بحث ورود و خروج خودرو‌ها به استان با جدیت در گلوگاه‌ها حضور داشته باشد.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه در بحث ورود و خروج خودرو‌ها به استان و سطح شهر نیز در این طرح محدودیت‌هایی اعمال شده است، گفت: ورود پلاک‌های غیر بومی به شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است و بر این اساس ورود به شهر‌های قرمز ۱ میلیون و ورود به شهر‌های نارنجی ۵۰۰ هزار تومان جریمه به همراه خواهد داشت.   وی تصریح کرد: همچنین تمام شهر‌ها استان مشمول محدودیت تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد می‌شوند و تردد در این ساعت‌ها ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهد داشت.
فرمانده انتظامی استان ایلام یادآور شد: برای برخورد با متخلفان از طرح‌های مذکور علاوه بر حضور فیزیکی پلیس در تمامی محور‌های مواصلاتی درون و برون شهری، به وسیله دوربین‌های نظارتی و هوشمند رفتار رانندگان رصد شده و برابر قانون با کسانی که بخواهند قانون را نقض کنند برخورد صورت خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:  محدودیت‌های جدید کرونایی در ایلام اعلام شد وضعیت قرمز کرونایی در ۵ شهرستان ایلام

 نویسنده: newsBot

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان