پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

سه شنبه, 31 فروردین 1400 | 2021 Tuesday 20 April  
نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه ایلام :

نقش سازمان بازرسی امیدآفرینی است

۱۴۰۰/۰۱/۱۷ چاپ

به گزارش آفتاب ایلام؛نماینده ی ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام امروز در دیدار مدیرکل وکارکنان سازمان بازرسی استان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و سال نو، در رابطه با برخورد قانونی سازمان بازرسی نسبت به متخلفین از قانون در زمینه های مختلف اشاره کرد وافزود؛ جامعه در این شرایط نیاز به دو نیرو دارد یکی امید آفرینی و دیگری اقدام عملی است.
وی با بیان اینکه نقشی که سازمان بازرسی در زمینه ی امید آفرینی دارد همچون نقشی است که در حال حاضر رئیس دستگاه قضا برای امید آفرینی انجام می دهد که دادگر مظلومان است با ورود ایشان و اقدامات انجام گرفته امید به افراد جامعه برگشته است.

نماینده ی ولی فقیه در استان تصریح کرد؛اگر بازرسین سازمان نظارت نقش خود را به خوبی ایفا کند، مدیران احساس میکنند که نظارتی هست و طبیعتا برنامه ریزی و پیش بینی درستی برای آینده دستگاه ذیربط خود خواهند داشت.

دکترکریمی تبار در ادامه ضمن تاکید بر در پیش بودن ماه رمضان و تامین نیاز مردم تصریح کرد: مدیریت برای این است که آینده را در نظر بگیرد سازمان بازرسی به مایحتاج روزمره و اساسی مردم نظارت لازم را داشته باشد و در جهت رفع این نیازها قدم بردارد.

اصلانی مدیر کل بازرسی استان نیز در این دیدار گفت:اولین رویکرد سازمان بازرسی در زمینه تحقق شعار سال به کار گیری تمامی امکانات از طریق نظارت برمعاملات و خریدهای دستگاه های اجرایی محقق می شود.

وی در ادامه گفت؛ با توجه به حمایت از کالاهای ایرانی با اداراتی که هرگونه کالای خارجی خریداری کنند برخورد قانونی خواهد شد.

اصلانی افزود :شرکت های دانش بنیان پیشران پیشرفت تولید در استان و کشور هستند و حمایت از این واحدهای تولیدی در اولویت کار سازمان قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه وظیفه سازمان بازرسی نظارت بر اجرای صحیح قانون و انعکاس دادن مشکلات به مراجع قضایی است خاطرنشان کرد؛ در سال گذشته ۱۳۴صورتجلسه برای الزام یگان حفاظت و واحد های اجرایی شهرداری برای توقف عملیات ساختمانی غیر مجاز و جلوگیری از تصرفات اراضی ملی صورت گرفته که برای حدود ۶۰۰ واحد از آنها صورتجلسه جهت تخریب و یا رسیدگی صادر شده است.

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان