پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 01 اردیبهشت 1400 | 2021 Wednesday 21 April  

عبدالمالک شنبه زاده مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ؛  گفت: بر اساس مصوبات کمیته بحران مقابله با ویروس کرونا و با اعلام وضعیت جدی در سطح استان ایلام و شهرستان‌های تابعه تا اطلاع ثانوی تمامی تاسیسات گردشگری، مجتمع‌های گردشگری ساحلی، مجتمع آبدرمانی، مجتمع‌های تفریحی، بازارچه‌های صنایع دستی، رستوران‌ها (در صورت امکان فقط به صورت بیرون بر) و ... تعطیل شدند.

او همچنین از فعالیت ۵۰ درصدی هتل‌های استان با نصب اپلیکیشن ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد و افزود: همه صاحبان تاسیسات گردشگری، مجتمع‌های اقامتی، تفریحی و گردشگری ملزم به اجرای این مصوبه هستند و در صورت عدم رعایت این دستورالعمل، با متخلفین برابر قانون برخورد و به مدت دو هفته پلمب خواهند شد.

شنبه زاده از تشکیل گروه نظارتی برای رصد اقدامات بهداشتی در تأسیسات گردشگری ایلام خبر داد و اضافه کرد: طرح بازدید و نظارت بر تأسیسات گردشگری به‌منظور پیشگیری از شیوع کرونا در این ایام به‌صورت ویژه انجام می‌شود و در صورت تعطیل نشدن و برگزاری مراسم عروسی، همایش‌ها و هرگونه فعالیتی برخلاف هشدار‌های این اداره کل، با این مراکز برخورد قانونی می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام تصریح کرد: مدیران ادارات شهرستان‌های تابعه نیز نسبت به کنترل و رعایت دستورالعمل اقدامات پیشگیرانه بهداشتی درزمینهٔ کرونا ویروس، در نظارت‌های عالیه مکلف هستند.

انتهای پیام / غنویسنده: newsBot

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان