پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

سه شنبه, 31 فروردین 1400 | 2021 Tuesday 20 April  

سرهنگ علی جمالی رئیس پلیس فتا استان ایلام در گفت و گو با آفتاب ایلام ؛  گفت : در پی رصد کارشناسان این پلیس صفحه‌ای منتسب به یکی از مسئولین استانی مورد شناسایی قرار گرفت که پس از بررسی‌ها مشخص شد این صفحه جعلی است، لذا در این راستا پرونده‌ای در این پلیس تشکیل شد.

رئیس پلیس فتا ایلام ادامه داد: با انجام اقدامات فنی و تخصصی کارشناسان پلیس فتا استان عامل ایجاد کننده صفحه اینستاگرامی با هویت معلوم مورد شناسایی قرار گرفت و پس از هماهنگی با مراجع قضایی به این پلیس احضار شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه متهم در برابر مستندات موجود به جرم ارتکابی خود اعتراف کرد، بیان داشت: متهم که انگیزه خود را جذب دنبال کنندگان جهت فعالیت‌های اقتصادی عنوان کرد، در برابر مستندات موجود به جرم ارتکابی خود چاره‌ای جز اعتراف نداشت و در نهایت به همراه مستندات و سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شد.

سرهنگ جمالی با هشدار به مجرمین در فضای مجازی گفت: طبق قوانین، پلیس فتا چنین افرادی را که تحت عناوین مختلف و جعلی با مشخصات سایرین اقدام به فعالیت در فضای مجازی به خصوص شبکه‌های اجتماعی می‌کنند تحویل مراجع قضائی خواهد داد.

انتهای پیام / غنویسنده: newsBot

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان