پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 01 اردیبهشت 1400 | 2021 Wednesday 21 April  

به گزارش خبرنگار آفتاب ایلام ؛قنبر موسی نژاد مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ایلام در نشست هم اندیشی و تبیین راهبرد‌های مددکاری در سال ۱۴۰۰ که با حضور مدیرکل پذیرش و مددکاری کمیته امداد مرکز که بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد گفت: در حوزه سلامت و خانواده این نهاد امسال طرح‌ها و راهبرد‌های جدیدی اجرایی خواهد شد که هوشمندسازی حوزه سلامت و خانواده و نیز اولویت بندی نیاز مددجویان و مخاطبین از جمله این طرح‌ها خواهد بود.

وی برون سپاری خدمات مددکاری و حمایتی این نهاد را یکی از ضرورت‌ها و مطالبات برشمرد و افزود : در اجرای این طرح نیز مراکز نیکوکاری برای همکاری در اولویت خواهند بود.

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با عنوان اینکه فقر در جامعه و این استان نسبت به گذشته تغییر و در مواردی پیشرفت کرده است بیان کرد : جوان شدن قشر مددجو و مراجعین به این نهاد و نیز زنانه شدن فقر با توجه به شرایط امروز جامعه از جمله ویژگی‌های جدید فقر در استان است.

موسی نژاد ادامه داد: افزایش میزان فقر باعث شده که امکانات ما متناسب با میزان فقر نباشد بنابر این برای کاهش فقر در این استان نیازمند همکاری بیشتر قشر خیر و نیکوکار در این زمینه هستیم.

انتهای پیام / غنویسنده: newsBot

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان