پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 01 اردیبهشت 1400 | 2021 Wednesday 21 April  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام؛

تعطیلی مجتمع های گردشگری و تفریحی استان ایلام

۱۴۰۰/۰۱/۱۹ چاپ

آفتاب ایلام؛ عبدالمالک شنبه زاده اظهار داشت: بر اساس مصوبات کمیته بحران مقابله با ویروس کرونا و با اعلام وضعیت جدی در سطح استان ایلام تا اطلاع بعدی تمامی تأسیسات گردشگری، مجتمع‌های گردشگری ساحلی، مجتمع آب درمانی، مجتمع‌های تفریحی، بازارچه‌های صنایع دستی، رستوران‌ها (در صورت امکان فقط به صورت بیرون بر) و …تعطیل شدند.

وی همچنین از فعالیت ۵۰ درصدی هتل‌های استان با نصب اپلیکیشن ماسک و رعایت پروتکل‌های بهداشتی خبر داد و گفت: در صورت عدم رعایت این مصوبه از سوی صاحبان تأسیسات گردشگری، مجتمع‌های اقامتی، تفریحی و گردشگری ، با متخلفین برابر قانون برخورد و به مدت دو هفته پلمب خواهند شد.

شنبه زاده از تشکیل گروه نظارتی برای رصد اقدامات بهداشتی در تأسیسات گردشگری ایلام خبر داد و اضافه کرد: طرح بازدید و نظارت بر تأسیسات گردشگری به‌منظور پیشگیری از شیوع کرونا در این ایام به‌صورت ویژه انجام می‌شود و در صورت تعطیل نشدن و برگزاری مراسم عروسی، همایش‌ها و هرگونه فعالیتی برخلاف هشدار‌های این اداره کل، با این مراکز برخورد قانونی می‌شود.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ایلام تصریح کرد: مدیران ادارات شهرستان‌های تابعه نیز نسبت به کنترل و رعایت دستورالعمل اقدامات پیشگیرانه بهداشتی در زمینهٔ کرونا ویروس، در نظارت‌های عالیه مکلف هستند.
نویسنده: newsBot

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان