چهارشنبه، 30 خرداد 1403| 19 June 2024
آفتاب ایلام - دومین متهمی که دیروز در شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران از خود دفاع کرد، فرشید ۲۲ ساله بود که متهم است پنج ماه قبل دختر ۱۴ ساله‌ای به نام پریسا را که از معلولیت ذهنی رنج می‌برد مورد آزار قرار داده است.
 
به گزارش خراسان، پریسا که به همراه پدر و مادرش به پلیس آگاهی رفته بود در تشریح جزئیات ماجرا گفت: من و خانواده ام در ورامین ساکن خانه‌ای هستیم که در نزدیکی آن یک کارگاه قرار دارد.
 
مدتی بود با یکی از کارگر‌های افغان کارگاه به نام رضا آشنا شده بودم. او گاهی اوقات با من تماس می‌گرفت و با هم صحبت می‌کردیم. آخرین بار رضا از من خواست مقابل در خانه بروم. وقتی مقابل در خانه رفتم او دست و پایم را گرفت و مرا روی دوشش انداخت و به داخل کارگاه برد. آن جا پسر دایی رضا به نام فرشید من را آزار داد.
 
به دنبال اظهارات این دختر پلیس وارد عمل شد و همان شب دو متهم که پسر دایی و پسرعمه هستند ردیابی و بازداشت شدند. رضا جرمش را انکار کرد و گفت: قبول دارم با دختر معلول ذهنی تلفنی صحبت می‌کردم، اما من او را آزار نداده ام، فرشید او را آزار داده است.
 
وقتی پریسا ادعا‌های رضا را تایید کرد، او تبرئه شد و فرشید دیروز پای میز محاکمه ایستاد. در جلسه دادگاه پدر و مادر پریسا برای فرشید حکم اعدام خواستند. پریسا گفت: رضا کاری با من نداشت، اما فرشید مرا آزار داد که از او شکایت دارم. وقتی فرشید در جایگاه ویژه ایستاد، جرم سیاهش را انکار کرد و گفت: دختر نوجوان با رضا دوست بود و آن‌ها با هم رابطه تلفنی داشتند. رضا او را به کارگاه آورد و آزار داد و من بی گناهم. با پایان اظهارات پسر افغان قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.
 
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان