چهارشنبه، 30 خرداد 1403| 19 June 2024
آفتاب ایلام - قاسم سلیمانی دشتکی عصر امروز در جریان برنامه‌های مردمی خود، با جمعی از شهروندان ایلامی دیدار کرد و به خواسته‌ها و مطالبات آنان رسیدگی کرد و دستورات لازم برای حل مسائل مشکلات مطرح‌شده صادر نمودند.

استاندار ایلام در حاشیه ملاقات مردمی از برنامه‌های مختلف مردمی در استان خبر داد و گفت: ملاقات مردمی فرصتی برای بیان مسائل و مشکلات مردم و پاسخگویی مسئولان است.

وی ادامه داد: در راستای تکریم ارباب‌رجوع به مدیران و فرمانداران استان ابلاغ‌شده است که ضمن اینکه هر هفته برنامه ملاقات عمومی با مردم را داشته باشند به‌صورت ماهیانه در سامانه سا مد حضور پیدا کنند و پاسخگوی سئولت و مشکلات مردم باشند.

وی افزود: همچنین برگزاری میز خدمت در جهت حضور بی‌واسطه مسئولان در بین مردم به‌صورت فصلی برگزار می‌شود و در این مراسم که روزهای جمعه و در میعادگاه‌های نماز جمعه برگزار می‌شود مجموعه مدیران دستگاه‌های مختلف به خواسته‌ها و مطالبات مردمی پاسخ می‌دهند.

استاندار ایلام در ادامه گفت: سفر به شهرستان‌ها و مناطق محروم استان از دیگر برنامه‌های حضور مسئولان در بین مردم است که در این سفرها ضمن دیدار و گفتگو با مردم در نشست‌های تخصصی تحت عنوان شورای برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان و استان در ارتباط با توسعه و رفع مشکلات مردم تصمیم‌گیری می‌شود.

وی با اشاره به این مهم که فلسفه وجودی همه مسئولان خدمت به مردم است، اضافه کرد: رضایت مردم، دلیل اصلی مشروعیت ما مسئولین است و در این زمینه بایست جوری عمل کنیم که به این هدف مهم نائل شویم.

نماینده عالی دولت در استان دیدار با گروه‌های مردم‌نهاد، نشست با نخبگان و گروه‌های هدف، نشست با حلقه‌های مشاورین در حوزه‌های مختلف، دیدار با فعالین سیاسی گروه‌ها و جناح‌های مختلف، نشست با احزاب سیاسی، بازدید و دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران، دیدار با خانواده‌های ضعیف و بی‌بضاعت جامعه، بازدید از آسایشگاه‌ها و خانه سالمندان، حضور در رادیو و تلویزیون، نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه به‌قصد ارائه گزارش به مردم را از دیگر برنامه‌ها مهم در راستای تکریم مردم عنوان کرد که در ادامه با جدیت در راستای تکریم مردم و رفع مشکلات آنان پیگیری می‌شود.

آفتاب ایلام -  در برنامه‌های ملاقات عمومی با استاندار ایلام هر هفته بین 30 تا 40 نفر با حضور مسئولان مربوطه موفق به طرح خواسته‌ها و مشکلات خود می‌شوند و منتج به پیگیری‌های مستقیم می‌شود که بر اساس برآوردهای های به‌عمل‌آمده این برنامه رضایت مردمی در پی داشته است.

بر اساس این گزارش به گفته استاندار ایلام بیشتر خواسته‌های مردمی حول محور اشتغال جوانان، مشکلات مالی و معیشتی، مسائل درمانی، کمک‌هزینه تحصیلی برای دانش آموزان و دانشجویان، برخی موانع اداری است.

انتهای پیام/

 

 
R7718/P/S6,52/CT11
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان