پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

چهارشنبه, 22 اردیبهشت 1400 | 2021 Wednesday 12 May  

سرهنگ جمال موسوی فرمانده انتظامی شهرستان ایلام در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ، گفت: در پی وقوع یک فقره نزاع و درگیری منجر به تیراندازی در یکی از محلات شهر ایلام ، با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع و به منظور جلوگیری از هرگونه انتقام‌جویی از سوی طرفین دعوا ، بلافاصله ماموران انتظامی در محل وقوع جرم حضور یافته و بررسی‌های میدانی و تحقیقات لازم را برای شناسایی و دستگیری متهمان آغاز کردند.

او افزود: در نتیجه تحقیقات و بررسی‌های میدانی و تحلیل اخبار و اطلاعات واصله ، مشخص شد که طرفین دعوا به دلیل اختلافات شخصی و خانوادگی با یکدیگر درگیر و یکی از طرفین دعوا با اسلحه شکاری اقدام به تیراندازی کرده و سپس از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام با بیان اینکه با اشراف اطلاعاتی ماموران ، هویت متهمان مشخص و یک نفر از عاملان نیز دستگیر شده است، اظهار کرد: خودرو حامل نفرات ، توقیف و تلاش جهت دستگیری دیگر همدستان وی ادامه دارد.

او به مخلان نظم و امنیت هشدار داد و مطرح کرد: پلیس با قاطعیت کامل با مخلان نظم و امنیت و افرادی که بخواهند به هر نوعی امنیت و آرامش شهروندان را بر هم زنند برابر قانون برخورد خواهد کرد.

سرهنگ موسوی بیان کرد: به شهروندان توصیه می کنیم در هنگام بروز اختلافات، آرامش خود را حفظ نمایند و قبل از هرگونه نزاع و درگیری مشکلات خود را از طریق مراجع قضائی حل و فصل کنند.

انتهای پیام/ ننویسنده: newsBot

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان