پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

شنبه, 25 اردیبهشت 1400 | 2021 Saturday 15 May  

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ توجه به روستاها و توسعه زیرساخت ها در این اماکن از مهمترین اهدافی است که می تواند نقش مهمی در تولیدبه همراه داشته باشد.

در این میان روستای داربید از توابع شهرستان هلیلان سالها است مردمانش با مشکلاتی همچون نبود راه دسترسی مناسب ،  نبود روشنایی معابر و آب بهداشتی سالم دست و پنجه نرم می کنند ، مطالبه ای به حق که مسئولان را برآن داشت در مسیر برطرف شدن مشکلاتش گام بردارند.

همتی دبیر نهاد پیشرفت و آبدانانی شهرستان هلیلان از توجه به مناطق کمتر توسعه یافته شهرستان هلیلان خبر داد و گفت : به همت این بیناد مشکل آبرسانب به این روستا مرتفع شده و در آینده نزدیک نیر سایر مشکلات اهالی روستای داربید برطرف خواهد شد.

var player = videojs('player_311525_6322785',{ techOrder: [ "html5" , "flash"],poster:'',width:400,height:300}); videojs.addLanguage('en', {"No compatible source was found for this media.": "مشاهده ی ویدیو نیاز به پشتیبانی مرورگر از codec h264 یا نصب فلش پلیر دارد."}); player.one('play', (function(){ $.post('/fa/ajax/news/video/6322785',{},function (data) {}); })); کد ویدیو دانلود فیلم اصلی


نویسنده: newsBot

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان