پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

شنبه, 25 اردیبهشت 1400 | 2021 Saturday 15 May  

آفتاب ایلام ، افشار خسروی زاد دادستان ایلام در توضیحات تکمیلی مربوط به پرونده قضایی شهردار و اعضای شورای شهر ایلام گفت:از نیرو‌های خدوم و پرتلاش سازمان اطلاعات سپاه امیرالمومنین (ع) که با گردآوری گزارشات محکم و ادله پسند، به خوبی نقش آفرینی کردند، تقدیر می‌نمایم.

وی افزود:هر گونه مظلوم نمایی متهمین این پرونده و فضاسازی، برخورد قاطع‌تر ما را به دنبال خواهد داشت.

افشار خسروی زاد  در مورد کیفر خواست صادره برای شهردار ایلام و چهار تن از اعضای شورای شهر ایلام اظهار داشت: سازمان اطلاعات سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در گزارش این تخلفات نقش پررنگی داشته و بخوبی موارد را رصد کرده اند؛ و در این پرونده سعی شده است، ضمن رعایت حقوق شهروندی با نظارت بازپرس محترم پرونده، ادله و مستندات جرم توسط اطلاعات سپاه انجام و سازمان بازرسی استان نیز نسبت به تراکنش‌های مالی شهرداری در حوزه‌ی وظیفه‌ی خود، بررسی‌های تکمیلی را انجام داده اند.

وی بیان کرد: دراین پرونده دلایل مختلف ومحکمه پسندی جمع آوری شده است تا النهایه پس از صدور قرار نهایی توسط بازپرس پرتلاش و اظهارنظر معاون محترم اظهارنظر و تایید بنده منجر به صدورکیفر خواست شده است.

دادستان ایلام با بیان این نکته که با کمال احترام با متهمین برخورد شده است، اضافه کرد: نامبردگان با قرار قبولی وثیقه آزاد هستند و انتشار خبر نیز در پرونده‌های اقتصادی پس از ارسال گزارش بنا به تکلیف قانونی به حوزه رسانه قوه قضائیه توسط خبرگزاری میزان انجام می‌گیرد و پس از آن دیگر رسانه‌ها با ذکر منبع خبر منتشر می‌نمایند و همین الان هم که بنده مصاحبه میکنم پس از انتشار خبر در رسانه میزان می‌باشد.

خسروی زاد در پایان خطاب به رسانه‌ها اعلام کرد: از مطالبی که موجب تشویش اذهان عمومی می‌شوند، خودداری کرده و زود قضاوت نکنند، ما هم به کار خود و همه‌ی همکاران و بازپرس و مجموعه‌هایی که در این پرونده حضور دارند اعتماد کامل داریم.

وی در پایان اظهار داشت: هر گونه مظلوم نمایی متهمین پرونده و حاکم کردن جو مورد نظر خود در فضای مجازی و رسانه‌ای باعث برخورد قاطع‌تر ما با آن‌ها خواهد شد.

انتهای پیام/ دنویسنده: newsBot

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان