پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

شنبه, 25 اردیبهشت 1400 | 2021 Saturday 15 May  

ایثار مدافعان سلامت در روزهای سیاه کرونایی/ اینجا خستگی معنا ندارد

آژیر اعداد کرونایی و افزایش آمار بستری‌ها نیازمند وجود سربازان جان برکفی است تا در میدان نبرد بتوانند مبارزه جدی برای نجات جان همنوعان را با کرونا ویروس داشته باشند و سربازان عرصه سلامت در بیمارستان مهران از این دست سربازان هستند.

به گزارش آفتاب ایلام، آژیر اعداد کرونایی و افزایش آمار بستری‌ها  در استان ایلام، نیازمند وجود سربازان جان برکفی است تا در میدان نبرد بتوانند مبارزه جدی برای نجات جان همنوعان را با کرونا ویروس داشته باشند و سربازان عرصه سلامت در بیمارستان مهران از این دست سربازان هستند.

سربازانی که به رقم مبارزه با کرونا ویروس بر درد بیماران خود نیز مرحم و با ابراز همدردی  و استفاده از دانش و تجربه اندوخته شده در یک سال گذشته جان بسیاری از بیماران خود را نجات و لبخند سلامت بر لبان خانواده آنان بنشانند.

تمجید سایت عربی از آمار حمدالله مقابل تیم‌های ایرانی/ قوانین سختگیرانه النصر پس از شوک کرونایی

گزارش ویدیویی تسنیم از بازار خرم‌آباد در روزهای قرمز کرونایی؛ اینجا محدودیت‌ها اجرا نمی‌شود

سفرهای نوروزی و عدم قرنطینه مبتلایان سبب افزایش شیوع کرونا در اصفهان شد

و این چنین است که بیماران بستری در بیمارستان مهران از درمان، مراقبت و همدردی کادر بهداشتی و درمانی بیمارستان مهران اظهار رضایت داشته و در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام با ابراز رضایت  برای سلامتی کادر بهداشت و درمان دعا و از مردم خواستند تا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی کادر بهداشت و درمان را خسته نکنند.

ایرج محمودی  رئیس بیمارستان مهران نیز در گفت‌وگو با خبرنگار آفتاب ایلام اظهار داشت: کادر بهداشتی و درمانی این بیمارستان خود را خادم بی منت مردم می‌دانند و از هیچ کوششی برای درمان و بهبود حال شهروندان دریغ نخواهند کرد.

وی به شهروندان توصیه کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در شرایط موجود یک ضرورت است که شهروندان را به آن توصیه می‌کنم

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان