پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

شنبه, 25 اردیبهشت 1400 | 2021 Saturday 15 May  

به گزارش آفتاب ایلام؛ احمد همتی در بازدید دیروز نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام از طرح های بنیاد علوی در شهرستان هلیلان گفت: این بنیاد تاکنون ۱۴۲ میلیارد تومان برای اجرای طرح های محرومیت زدایی در دو شهرستان هلیلان و ملکشاهی هزینه کرده است. 

وی افزود: بنیاد علوی فعالیت های خود را در بخش های زیر ساخت،سلامت،فرهنگی و اجتماعی،اقتصادی و اشتغالزایی در شهرستان های هلیلان و ملکشاهی  متمرکز کرده است.

همتی توزیع بیش از ۲۵ میلیارد ریال تجهیزات آموزشی مورد نیاز مدارس، احداث فضاهای آموزشی،ایجاد جاده بین مزارع،توزیع دستگاههای اکسیژن ساز و آبرسانی به مناطق محروم و دهها طرح اشتغالزایی را از جمله اقدامات بنیاد علوی در مناطق محروم شهرستان های هلیلان و ملکشاهی عنوان کرد.

نهاد آبادانی و پیشرفت هلیلان (بنیاد علوی) اوایل شهریور ماه سال گذشته افتتاح شد که مهم‌ترین هدف این نهاد محرومیت زدایی این شهرستان در قالب اجرای طرح‌های زیرساختی، عمرانی، اشتغال زایی، پرداخت تسهیلات ارزان قیمت و اتمام پروژه‌های نیمه تمام است.

شهرستان تازه تاسیس هلیلان به همراه ملکشاهی در استان ایلام جزو شهرستان های هدف آبادانی و پیشرفت بنیاد مستضعفان کشور هستند.

 نویسنده: Fatahi

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان