پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

شنبه, 25 اردیبهشت 1400 | 2021 Saturday 15 May  

به گزارش آفتاب ایلام ؛ محسن احسانی اظهار داشت: این افراد پنج میلیارد ریال بدهی داشتند که مبلغ سه میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال پرداخت شد و مابقی از طریق گذشت طرف پرونده صورت گرفت.

وی با بیان اینکه همچنین تاکنون ۲۴۰بسته حمایتی در بین خانواده زندانیان توزیع شده است افزود:سال گذشته نیز ۴۸۰ بسته حمایتی بین خانواده زندانیان توزیع شد.

احسانی شمار افراد آزاد شده جرایم مالی استان در سال گذشته را ۱۸۰ نفر برشمرد و گفت: جمع آوری کمک‌های خیرخواهانه برای آزادی زندانیان جرایم مالی در استان تداوم دارد.   مدیرکل امور زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی ایلام با بیان اینکه  بدلیل شرایط شیوع کرونا دو سال است که مراسم گلریزان برای جذب کمک به آزادسازی زندانیان برگزار نمی شود تصریح کرد:  افراد خیر و نیکو کار می‌توانند از طریق واریز کمک‌های خود به حساب انجمن زندانیان و ستاد دیه به آزادی این افراد کمک کنند.

وی اظهار داشت: رییس قوه قضاییه بر رسیدگی به وضعیت معیشت و اشتغال زندانیان بسیار تاکید دارد و همه در تلاش هستیم از طریق جذب کمک‌های خیرین در داخل و خارج استان به وضعیت این افراد رسیدگی کنیم.

احسانی از مردم خیر استان قدردانی کرد و افزود: امیدوارم با جذب کمک‌های بیشتر و آزادی افراد جرایم مالی و جرایم غیرعمد بتوانیم به کاهش آسیب‌های اجتماعی کمک کنیم.    نویسنده: Fatahi

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان