پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

شنبه, 25 اردیبهشت 1400 | 2021 Saturday 15 May  

به گزارش آفتاب ایلام؛ نورالله تیموری با بیان اینکه گرمای زودرس  موجب راه‌اندازی دستگاه‌های سرمایشی شده است افزود: در شهر ایلام بیش از ۸۰ هزار کولر آبی وجود دارد که اگر هرکدام متوسط در هر شبانه‌روز ۲۰۰ تا ۲۵۰ لیتر آب مصرف کنند حدودا ۱۰۰ هزار نفر به جمعیت شهر ایلام اضافه می‌شود و در کنار آبیاری فضا‌های سبز فشار مضاعفی بر شرکت وارد می‌آورد.

وی با اشاره به اینکه گران‌ترین آب در کشور به علت توپوگرافی منطقه و اختلاف ارتفاع ایستگاه‌ها برای تامین آب شرب شهروندان در شهر ایلام تامین می‌شود تصریح کرد: متاسفانه برخی از مشترکین از این آب برای شستشوی کوچه و خیابان استفاده می‌کنند که با هماهنگی با دادستان و دستگاه قضا، پلیس آب تشکیل شده و از این پس شاهد بازرسی‌های خیابانی و کوچه‌ای خواهیم بود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان افزود: اگر مردم در این زمینه همکاری و رعایت نکنند علاوه بر جریمه نقدی، نهایت اعمال قانون و قطع انشعاب را طبق دستورالعمل‌های قانونی برای این دست از مشترکین اجرا خواه شد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر از ساعت ۱۲ شب تا ۴ بامداد جیره بندی آب در برخی مناطق شهر ایلام برای جلوگیری از مشکلات قطعی آب در طول روز آغاز شده و اگر مصرف بیشتر شود  شاهد جیره‌بندی آب در تمام مناطق استان خواهیم بود.
نویسنده: Fatahi

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان