سه شنبه، 08 خرداد 1403| 28 May 2024

آفتاب ایلام - سردار جمال شاکرمی عصر امروز  با حضور در منطقه عمومی دهلران مرکز رزمایش الی بیت‌المقدس اظهار کرد: اگر در زمان جنگ می‌توانستیم این‌گونه سناریوها رو به این شکل منسجم انجام دهیم 8 سال جنگ به ما تحمیل نمی‌شد.

وی با اشاره به اینکه این رزمایش برای معاندان نظام و دشمنان آن‌سوی مرزها پیام خواهد داشت، افزود: مخالفان نظام و فریب خوردگان غرب‌زده باید بدانند که این نظام پابرجاست.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) ایلام خطاب به معاندان نظام گفت: امروز سازمان بسیج را دست‌کم نگیرید و بدانید که بسیجیان علی‌رغم مشکلات حضور پیداکرده‌اند و این نشان می‌دهد که بسیجیان ما هرگز نظام را تنها نخواهند گذاشت.

وی با اشاره به اینکه امنیت ما مدیون مردم و همین جوانان بسیجی انجام خواهد گرفت، ابراز نمود: مردم میدان‌دار صحنه‌ها هستند و وظیفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این است که مردم ولایت مدار را سازمان‌دهی کند.

سردار شاکرمی عنوان کرد: شما جوانان بسیجی با حضور بصیرتی‌تان بین کشورهای غربی و آرمان‌هایشان فاصله انداختید.

وی با اشاره به اینکه عده‌ای درک نمی‌کنند و آن به خاطر کج‌فهمی و ندانستن آن‌هاست که در جورچین دشمن بازی می‌کنند، بیان نمود: دشمنان ما و کج اندی‌شان بدانند که بسیجیان با تمام وجود پای درصحنه می‌گذارند.

فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) ایلام بابیان اینکه دشمن غلط می‌کند به کشوری که پر از گردان‌های بیت‌المقدس، کوثر، امام حسین(ع) است نگاه چپ کند، گفت: دشمن ما امروز خار و ذلیل‌شده است و حضور شما یعنی اعلام انزجار از دولت‌های غربی است.

انتهای پیام/

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان