پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

پنجشنبه, 27 خرداد 1400 | 2021 Thursday 17 June  

به گزارش آفتاب ایلام؛ سید محمد حسینی رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی کشور در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با گرامیداشت روز قدس، این روز را یکی از رویداد‌های مهم و تاریخی عنوان کرد و افزود : اگرچه امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا شرایط برای فراهم کردن برگزاری راهپیمایی روز قدس مهیا نیست، اما مردم با بصیرت و آگاه ایران اسلامی قطعا این روز تاریخی را با شکل‌های خاص در صداوسیمای مرکز استان و در بستر فضای مجازی گرامی خواهند داشت.

وی با بیان اینکه روز قدس یکی از اولویت‌های مهم ملت ایران است به رشادت‌های سردار سلیمانی در جبهه‌های مقاومت اشاره کرد تا جایی که مقامات جبهه مقاومت او را شهید قدس نامیدند.

حسینی رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی گریزی به انتخابات پیش رو در کشور زد و گفت: همه‌ی گروه‌ها و طیف‌ها باید با برنامه ریزی مدون و مناسب به کمک رسانه‌ها و فضای مجازی زمینه مناسب را برای فراهم کردن انتخابات باشکوه در کشور فراهم کنند.

حجت الاسلام و المسلمین الله نور کریمی تبار نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام نیز در این دیدار با گرامیداشت روز قدس، این روز را اوج انزجار مسلمانان از رژیم غاصب صهیونیسم دانست و افزود: مردم بابصیرت ایران اسلامی همواره در کنار مردم ستمدیده فلسطین خواهند بود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به وعده‌های نامزد‌های انتخاباتی به مردم اشاره کرد و گفت: محقق نشدن برخی از وعده‌ها موجب مشکلات اقتصادی برای مردم شده است و لازم است مردم در انتخاب نامزد‌ها به جای تکیه بر وعده‌ها به دانش و جایگاه علمی و سوابق نامزد‌ها توجه کنند تا شاهد رونق اقتصادی و معیشتی در جامعه باشند.نویسنده: Fatahi

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان