پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

پنجشنبه, 27 خرداد 1400 | 2021 Thursday 17 June  

به گزارش آفتاب ایلام؛ متن پیام محمد نوذری استاندار ایلام به شرح زیر است:

در روزگاری که استکبار جهانی و ایادی کفر تلاش داشتند نام فلسطین را در صفحه تاریخ به فراموشی بسپارند، بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس معادلات را به هم ریخت تا این ابتکار جاودان، ستم وارد شده بر مردم مظلوم فلسطین را هر سال به جهانیان یادآوری نماید و آغازی بر فروپاشی و اضمحلال ظلم و ستم در جهان شود.

امروز روز قدس به مظهر بیداری، وحدت و همبستگی مسلمان علیه استکبار جهانی مبدل شده است. سال‌ها از نامگذاری روز جهانی قدس توسط امام راحل (ره) می‌گذرد، اما امروز عزم مسلمانان برای رهایی قدس شریف چنان راسخ و استوار است که هیچ عامل و یا شرایطی نمی‌تواند در این اراده برای نابودی رژیم جعلی اسرائیل خللی وارد کند.

اکنون که به دلیل شیوع بیماری کرونا توفیق برگزاری راه‌پیمایی روز جهانی قدس، چون سال‌های گذشته میسر نیست، اما این امر مانع از آن نخواهد شد که ندای ظلم‌ستیزی و آزادی‌خواهی ملت ایران و سایر ملت‌های آزاده جهان در حمایت از آرمان فلسطین و قدس شریف به گوش جهانیان نرسد.

اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و محکومیت جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین، همراه با مردم مومن و روزه‌دار استان ایلام یک بار دیگر با آرمان‌های امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و شهدای جبهه مقاومت تجدید میثاق کرده و از مردم شریف استان تقاضا دارم که با فعالیت‌های متنوع فرهنگی توام با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، حمایت خود را از آرمان آزادی قدس شریف به طریق مقتضی اعلام کنند.نویسنده: Fatahi

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان