پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

پنجشنبه, 27 خرداد 1400 | 2021 Thursday 17 June  

به گزارش آفتاب ایلام؛ محمد نوذری در شصت و نهمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا اظهار داشت: برای مقابله با کرونا و خروج کامل از پیک چهارم رعایت پروتکل‌های بهداشتی، همچنان اصل اول ایمنی و تامین کننده سلامت مردم است.

وی تصریح کرد: تمام مبادی ورودی استان ایلام از سه شنبه هفته جاری تا روز شنبه هفته آتی بر روی خودرو‌های غیر بومی مسدود است و از پلیس راه درخواست داریم اجازه تردد خودرو‌های غیر بومی را به هیچ وجه به داخل استان ندهند.

رئیس ستاد مقابله با کرونا استان ایلام با بیان اینکه از امروز فعالیت مشاغل گروه شغلی ۱و۲ در استان مجاز به فعالیت هستند، ضمن قدردانی از جامعه اصناف و کسبه استان، خواهان رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برای تداوم فعالیت چرخه کاری این اقشار تاثیر گذار شد.

استاندار ایلام با اشاره به واکسیناسیون در استان اشاره کرد و از تمامی فرمانداران و مسئولان خواست در تعامل به دانشگاه علوم پزشکی مکان‌های مناسب از قبیل ورزشگاه‌ها و مدارس را برای انجام این مهم در اختیار قرار دهند.

وی با ابراز گلایه از عدم اهتمام جدی متولیان امر در خصوص گزارشاتی مبنی بر برگزاری مراسمات پرتجمع خاکسپاری در آرامستان‌های علی صالح مهران و بهشت رضا ایلام خواستار ورود جدی و با برنامه فرمانداران این دو شهرستان برای جلوگیری از تجمعات غیر متعارف وخطرناک دراین امکان شد.

 نویسنده: Fatahi

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان