پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

پنجشنبه, 27 خرداد 1400 | 2021 Thursday 17 June  

آفتاب ایلام_فرماندار مهران گفت: تاکنون ۶۲٠ دوز واکسن کرونا به این شهرستان اختصاص یافته که از این تعداد ۱۲٠ دوز برای افراد بالای۸٠ سال تزریق شده است.

اسد قاسمی در هفتاد و پنجمین جلسه ستاد کرونای مهران که با حضور اعضای ستاد، برگزار شد اظهار کرد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۶۶۱ نفر در این شهرستان به کرونا مبتلا شده که مهران در این راستا در رده هفتم مبتلایان استانی قرار دارد.

وی افزود: همچنین در این مدت ۲۸ فوتی ناشی از کرونا ویروس در شهرستان مهران ثبت شده که در ابن زمینه در رده نهم استانی قرار دارد.

فرماندار مهران گفت: قریب یک سوم فوتی های کرونایی استان در آرمستان های شهرستان دفن شده است.

وی ادامه داد: از ۵ دی ماه سال ۱۳۹۹ تا کنون تنها یک مورد فوتی کرونا در مهران ثبت شده که این امر مهم نشان از کنترل روند پیک های متوالی کرونا در این شهرستان است.

قاسمی بیان داشت: در حال حاضر تنها ۵ بیمار کرونایی در بیمارستان مهران بستری است که حال سه  نفر از آنها در حال بهبودی است و ترخیص می شوند

فرماندار مهران در پایان خاطر نشان کرد: تمامی پروتکل های بهداشتی در مرز مهران و بخش ترانزیت کالا به خوبی رعایت و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۱۱هزار نفر از شهروندان تست PCR تست رپید انجام دادند که از این میزان.۱۶۶۱نفر از شهروندان این شهرستان به ویروس کرونا مبتلا شده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان