پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

پنجشنبه, 27 خرداد 1400 | 2021 Thursday 17 June  

به گزارش آفتاب ایلام؛ حجت الاسلام و المسلمین اله نور کریمی تبار در دیدار با فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) ایلام و گروه‌های جهادی به مناسبت سالروز تاسیس بسیج سازندگی اظهار داشت: کمک رسانی به محرومان و مردم، طبق آیات قرآن و احکام اسلامی همواره به آن تاکید شده که گروه‌های جهادی برای به انجام رساندن این مهم تمام توان و تلاش خود را بکار گرفتند.

وی قدرت مدیریت کشور برای غلبه بر مشکلات را در مواقع بحران بسیار بالا ذکر کرد و افزود: عوامل اصلی که موجب شده که در مواقع بحران و سختی‌ها بهترین عملکرد را داشته باشیم اهتمام و حضور نیرو‌های مردمی و گروه‌های جهادی در میدان‌های سخت و دشوار است.

امام جمعه ایلام با بیان اینکه طبق آیات الهی پس از ایمان به خدا، خدمت به مردم در اولویت قرار دارد، تاکید کرد: گروه‌های جهادی برای تحقق بخشی به این وظیفه مهم کار خود را بدرستی انجام داده که پاداش آنان نیز در نزد خداوند محفوظ خواهد ماند.

حجت الاسلام و المسلمین کریمی تبار اضافه کرد: گروه‌های جهادی در واقع در راستای اهداف انقلاب اسلامی که خدمت به محرومان است گام برداشته و همواره پشتیبان نظام برای برای انجام این وظیفه خطیر بوده است.

امام جمعه ایلام با اشاره توزیع کمک‌های مومنانه توسط گروه‌های جهادی در استان گفت: با وجود اینکه شاید یک بسته معیشتی تاثیری زیادی بر اقتصاد یک خانواده نیازمند نداشته باشد، اما توزیع این بسته‌ها در شرایط موجود به نیازمندان می‌تواند نشانگر تحقق شعار عدالت اجتماعی در راستای توجه ویژه به محرومان و احساس همدلی و همدردی با این قشر از جامعه باشد.نویسنده: Fatahi

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان