پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

پنجشنبه, 27 خرداد 1400 | 2021 Thursday 17 June  

به گزارش آفتاب ایلام؛ عباس شمس اللهی با اشاره به اینکه ضریب نفوذ گازرسانی در مناطق شهری و روستایی شهرستان ایلام ۱۰۰ درصد است، افزود: این شهرستان شامل ۲ شهر و ۳۴ روستا با پوشش ۱۰۰ درصدی گازررسانی است.

وی با اشاره به اینکه عملیات گازرسانی به شهرستان ایلام بعنوان اولین شهر استان از سال ۸۶ آغاز و با گسترش شبکه گاز در حوزه شهر و روستا‌های این شهرستان، خدمات گازرسانی آن به اتمام رسید افزود:  در این شهرستان تاکنون نزدیک به ۷۹ هزار مشترک جذب، ۳۸ هزار انشعاب نصب و ۷۸۷ کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه و نیز ۹۰ کیلومتر خط انتقال اجرا و ۴۵ ایستگاه گاز CGS و TBS احداث شده است.

مدیرعامل شرکت گاز ایلام با بیان اینکه از ابتدای عملیات گازرسانی در شهرستان ایلام تاکنون ۲۰۷ واحد صنعتی و تولیدی گازدار شده است یادآور شد: حدود ۶۸ هزار از مشترکان شهرستان ایلام را مشترکان شهری و ۱۱ هزار را مشترکان روستایی تشکیل می‌دهند.

شمس الهی در ادامه به خدمات رسانی الکترونیکی و غیرحضوری به مشترکان در شرایط کرونایی اشاره کرد و گفت: تمام خدمات شرکت گاز از جمله دریافت قبض، پرداخت گازبها، اعلام رقم کنتور، شکایات، پیشنهادات، انتقادات، پیگیری مکاتبات، استعلام و ... از طریق سامانه جامع اینترنتی ارتباط با مشتریان به آدرس http://crm.nigc-ilam.ir قابل دسترسی و انجام بوده و مشترکان نیاز به مراجعه حضوری نداشته و می‌توانند از این طریق اقدام کنند.

 

 نویسنده: Fatahi

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان