پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

پنجشنبه, 27 خرداد 1400 | 2021 Thursday 17 June  

بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در بازدید از طرح های عمرانی محور ایلام- حمیل- کرمانشاه و پروژه های شهرستان چرداول، از توسعه و ایمن سازی محور ایلام- حمیل – کرمانشاه خبر داد.

به گزارش آفتاب ایلام، مدیر کل راه و شهرسازی استان در این بازدید و جلسه ای که با حضور فرماندار شهرستان چرداول برگزار شد در خصوص طرح های عمرانی این شهرستان گفت: عملیات حفاری تونل دوم آزادی به زودی عملیاتی می شود.

عبدالله بهادری افزود: این تونل در ارتفاع پایین تر از تونل موجود به طول ۳۲۰۰متر احداث می شود که این امر باعث حذف گردنه های منطقه در مسیر رفت( ایلام-حمیل-کرمانشاه) با توجه به چهاربانده شدن محورخواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: عملیات چهاربانده شدن محور ایلام- سرابله در چند نقطه دیگر در حال اجرا است و دو تقاطع غیر همسطح ( روگذر سه راهی کارزان و زیرگذر تقاطع قدیم سرابله) به جهت افزایش ایمنی و رفع نقاط پر حادثه نیز عملیاتی شده اند و تلاش خواهیم کرد روند اجرای  این طرح ها به علاوه تعریض و بهسازی محور قدیم سرابله تسریع شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام همچنین  ضمن بازدید از پروژه های احداث کتابخانه روستای وارگه و بخشداری شباب گفت این دو طرح به زودی به بهره برداری می رسند.

وی همچنین در جلسه تعیین تکلیف اراضی ملی شهر آسمان آباد گفت: راهکارهای قانونی در این خصوص بین ادارات کل راه و شهرسازی، منابع طبیعی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، دستگاه قضا و ... بررسی خواهد شد و سعی و تلاش همه ما این است که با در نظر گرفتن حق و حقوق مردم و دولت هر چه سریع تر این مسئله برطرف شود.

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان