پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

پنجشنبه, 27 خرداد 1400 | 2021 Thursday 17 June  

عباس صیدی کلهر در گفت‌وگو با خبرنگار آفتاب ایلام اظهار داشت: مرکز‌ گفتمان ایران اسلامی توانمند، مردمی ترین،  شفاف ترین و فساد براندازترین برنامه از سوی آیت اله رییسی در انتخابات 1400 ریاست جمهوری است.

 رییس مرکز ایران اسلامی توانمند در پهنه ی غرب کشور به ماهیت این مرکز اشاره کرد و اذعان داشت: این مرکز ماهیتی کاملا مردمی دارد  و دستور کارش محرومیت زدایی و براندازی  فساد در کشور است. 

ایشان بیان کرد: سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران با ورود مردی از جنس عدالت‌و مردم محوری بارقه ای از امید و اشتیاق به آینده را در بین مردم رقم زده است.

وی همچنین به ویژگی های شخصیتی آیت اله رییسی پرداخت و گفت: مهم ترین ویژگی این سید بزرگوار اشرافیت زدایی و مقابله با اشرافی گری و ناکارآمدی   در جامعه می باشد، به طوری که در سخنانش  به صراحت بیان کرده است:  " من خودرا رقیب فساد، ناکارآمدی و اشرافی گری می دانم نه رقیب جناح های موجود در کشور."

دکتر عباس صیدی به تاریخ شروع به کار مرکز ایران اسلامی توانمند اشاره کرد و ابراز داشت: جلسات کارشناسی این مرکز از تاریخ 99/11/19 با ریاست آقای دکتر حبیب اله ‌گل محمدی و همکاران محترم ایشان دکتر بیدکی، سرکار خانم ساکی، جناب آقای سید حبیب پژوهیده و سرکار خانم دکتر زینی وند در تهران شروع شده و مسئولیت برنامه ریزی‌ ستادهای استانی مربوط به مرکز ایران اسلامی توانمند بر عهده سرکار خانم ساکی و آقای پژوهیده می باشد.

صیدی دبیر حزب سفیران انقلاب اسلامی استان ایلام افزودند: از چند ماه پیش به صورت عملی نسبت به دعوت از نخبگان اجتماعی توده ها و اقشار مردم در قالب 53 کمیته گوناگون استانی و شهرستانی تا سطح بخش ها و روستاها اقدام شده است.

این استاد دانشگاه ضمن توضیح چگونگی تشکیل ستادهای ایران اسلامی توانمند در استان های غرب کشور شامل کرمانشاه، ایلام، همدان، کردستان  و لرستان بیان کرد: در هر پنج استان غرب کشور رییس ستاد تبلیغاتی ایران اسلامی توانمند همراه با شورای راهبردی آنها مشخص شده و نمودار سازمانی این مرکز به آنان ابلاغ گردیده است.

رییس مرکز ایران اسلامی توانمند در غرب کشور در پایان این گزارش خبری اضافه نمود: چند تشکل دیگر از جمله شورای ائتلاف و شورای وحدت، حامی آیت اله رییسی در استان های کشور فعالیت دارند اما ستاد انتخاباتی ایران اسلامی توانمند به صورت کاملا مستقل درحال انجام برنامه های انتخاباتی خود برای آیت اله رییسی می باشند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان