سه شنبه، 02 مرداد 1403| 23 July 2024

تصادف دلخراش در قم

۱۳۹۸/۱۰/۰۱ ۰۹:۴۰ چاپ کدخبر: 703

سخنگوی اورژانس قم از وقوع یک حادثه دلخراش در محور قم - قنوات خبر داد و گفت: در این حادثه ۲ نفر جان باخته و ۶ نفر دیگر مجروح شدند.

به گزارش فارس، مهدی فراهانی امروز اظهار کرد: ساعت ۱۷:۲۶ طی تماس مردم با اورژانس ۱۱۵ استان تصادفی مبنی بر برخورد شدید دو خودروی سواری در جاده قنوات، قبل از روستای مومن آباد اعلام شد.

وی با بیان اینکه نخستین آمبولانس اورژانس ۱۱۵ که از قنوات اعزام شد ساعت ۱۷:۳۱ به محل حادثه رسید، افزود: پس از ارزیابی اولیه و سریع حادثه، به ترتیب ۶ دستگاه آمبولانس دیگر به محل اعزام شدند.

سخنگوی اورژانس قم تصریح کرد: متاسفانه در ارزیابی اولیه صحنه و به‌دلیل شدت آسیب‌های وارده یک نفر در محل حادثه و در دم فوت کرده و یک نفر نفر نیز در مسیر انتقال به بیمارستان جان باخت.

وی یادآور شد: ۶ مجروح دیگر که ۳ نفر کودکان ۲ و ۴ و ۶ ساله و ۳ نفر نیز بزرگسال بود، با ۶ دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان‌های نکویی و شهید بهشتی منتقل شدند.

فراهانی یادآور شد: براساس اطلاعات واصله از کارشناسان فوریت‌های پزشکی حاضر در صحنه وضعیت عمومی اکثر مجروحین این حادثه مساعد نبوده و یک مجروح نیز با عملیات احیای قلبی منتقل شده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه در این حادثه یک خانم و یک آقا فوت کردند، خاطرنشان کرد: متاسفانه عدم همکاری مردم و بازنکردن مسیر برای سریعتر رسیدن آمبولانس‌های اورژانس به محل حادثه از نقاط قابل اشاره در این حادثه تلخ بود.

 
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان