جمعه، 04 خرداد 1403| 24 May 2024

آفتاب ایلام - بازار خودرو بعد از افزایش قیمت روز گذشته، دچار وقفه شده و امروز تغییر خاصی در قیمت‌ها مشاهده نمی‌شود. طوری که اغلب محصولات ایران خودرو و سایپا در بازار با همان قیمت روز قبل خرید و فروش می‌شوند. البته به جز پراید که امروز کاهش قیمت ناچیزی پیدا کرده و حدود ۴۰۰ هزار تومان ارزان شده است. قیمت روز پراید سایپا ۱۳۱ در بازار روی مرز ۵۰ میلیون تومان قرار دارد.

قیمت روز خودروهای سایپا در بازار امروز دوشنبه دوم دی ۹۸

 

خودرو‌های سایپا امروز با آرامش به استقبال مشتریانشان آمده‌اند. بر خلاف دیروز که شاهد افزایش قیمت اغلب محصولات این شرکت بودیم، امروز به جز پراید تغییر قیمت خاصی در بین خودرو‌های سایپا اتفاق نیافتاده است. طوری که تیبا صندوق‌دار در بازار مثل روز گذشته ۵۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود و حدود ۱۷ میلیون گران‌تر از نرخ مصوب کارخانه است. قیمت روز تیبا ۲ روی ۶۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان ایستاده که حدود ۱۳ میلیون از قیمت مصوب بالاتر است. امروز ساینا مثل روز گذشته در بازار با قیمت ۶۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود و قیمت روز کوییک دنده‌ای معادل ۷۵ میلیون تومان است. 

 

قیمت روز پراید در بازار امروز دوشنبه دوم دی ۹۸

 

پراید تا حدودی از قیمت‌های دیروز عقب نشینی کرده است. پراید صندوق‌دار امروز در حد ۴۰۰ هزار تومان ارزان شده و روی مرز ۵۰ میلیون تومان ایستاده است. پراید هاچ‌بک یا همان سایپا ۱۱۱ هم با کاهش قیمت ۳۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به ۵۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بازگشته است. در این بین پراید وانت چند روزی است که تغییری پیدا نکرده و همچنان با همان نرخ ۵۵ میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

 

قیمت روز محصولات سایپا امروز دوشنبه دوم دی ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت روز گذشته (تومان)  قیمت کارخانه (تومان)
پراید هاچ‌بک سایپا ۱۱۱
۵۴,۲۰۰,۰۰۰
۵۴,۵۰۰,۰۰۰
۳۹,۹۴۱,۰۰۰
پراید سایپا ۱۳۱
۵۰,۰۰۰,۰۰۰
۵۰,۴۰۰,۰۰۰
۳۷,۶۴۱,۰۰۰ 
پراید وانت سایپا ۱۵۱
۵۵,۰۰۰,۰۰۰
۵۵,۰۰۰,۰۰۰
۴۰,۳۱۳,۰۰۰
تیبا صندوق‌دار
۵۹,۹۰۰,۰۰۰
۵۹,۹۰۰,۰۰۰
۴۳,۴۴۳,۰۰۰
تیبا ۲
۶۴,۷۰۰,۰۰۰
۶۴,۷۰۰,۰۰۰
۵۱,۶۰۳,۰۰۰
ساینا
۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۵,۰۰۰,۰۰۰
۵۵,۹۴۳,۰۰۰
کوییک دنده‌ای
۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۷۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۱,۲۰۰,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه دوم دی ۹۸

محصولات ایران خودرو امروز هیچ تغییری نسبت به روز گذشته پیدا نکرده‌اند و ثبات عجیبی در بازار خودرو حکم‌فرما شده. سمند LX مثل دیروز با قیمت ۸۵ میلیون تومان فروخته می‌شود که حدود ۱۹ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است. سمند EF۷ هم ۹۸ میلیون تومان قیمت دارد و ۲۹ میلیون گران‌تر از نرخ مصوب، در بازار فروخته می‌شود.

قیمت روز پژو ۴۰۵ GLX روی نرخ ۷۹ میلیون تومان ایستاده و حدود ۱۶ میلیون با نرخ مصوب کارخانه اختلاف دارد. این اختلاف در مورد پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز به اوج خود می‌رسد. این محصول ایران خودرو در کارخانه ۶۵ میلیون قیمت‌گذاری می‌شود، اما در بازار حدود ۳۲ میلیون گران‌تر و با نرخ ۹۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود که نشان دهنده اختلاف ۵۰ درصدی نرخ مصوب و قیمت روز بازار است.  

پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مثل دیگر محصولات ایران خودرو امروز سر جایش متوقف شده و در بازار با نرخ ۹۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان فروخته می‌شود. روند افزایش قیمت در دو سه ماه گذشته باعث شده قیمت روز پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در بازار تا ۱۱۴ میلیون تومان افزایش پیدا کند که حدود ۳۵ میلیون بیشتر از نرخ مصوب کارخانه است. این روز‌ها پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و پژو ۲۰۶ صندوق‌دار هر دو با یک قیمت یعنی ۱۱۴ میلیون تومان در بازار فروخته می‌شوند.  

رانا در بازار امروز تغییری نسبت به روز گذشته ندارد و همچنان روی نرخ ۹۱ میلیون تومان ایستاده است. پژو پارس هم در بازار مثل دیروز ۱۰۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود که حدود ۲۶ میلیون بالاتر از نرخ مصوب کارخانه است. این روز‌ها خرید دانگ‌فنگ H۳۰ در بازار حدود ۱۶۰ میلیون تومان بودجه لازم دارد.  

دنا از قاعده ثبات قیمت‌ها در بازار خودرو مستثنی نیست. دنا معمولی تیپ ۲ امروز در بازار ۱۲۹ میلیون تومان فروخته می‌شود و دنا پلاس تیپ ۱ مثل دیروز ۱۴۷ میلیون تومان قیمت دارد. این محصول ایران خودرو در بازار ۳۷ میلیون تومان گران‌تر از نرخ مصوب کارخانه قیمت‌گذاری می‌شود. این روز‌ها خرید دنا پلاس توربو در بازار خودرو بودجه‌ای در حد ۱۷۸ میلیون تومان احتیاج دارد.

 

قیمت روز محصولات ایران خودرو امروز دوشنبه دوم دی ۹۸ مطابق جدول زیر است:

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
وانت آریسان 
۷۰,۰۰۰,۰۰۰
۵۱,۵۰۰,۰۰۰
سمند LX
۸۵,۰۰۰,۰۰۰
۶۶,۷۷۰,۰۰۰
سمند EF7
۹۸,۰۰۰,۰۰۰
۶۹,۷۷۳,۰۰۰
پژو GLX 405
۷۹,۰۰۰,۰۰۰
۶۳,۱۵۸,۰۰۰
پژو GLX 405 دوگانه‌سوز
۹۷,۵۰۰,۰۰۰
۶۵,۵۷۸,۰۰۰
پژو SLX 405
۹۳,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۸۸۸,۰۰۰
پژو پارس
۱۰۴,۳۰۰,۰۰۰
۷۸,۳۳۸,۰۰۰
پژو 206 تیپ 2
۹۲,۵۰۰,۰۰۰
۶۷,۲۸۳,۰۰۰
پژو 206 تیپ 5
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۷۹,۴۱۸,۰۰۰
پژو 206 صندوق‌دار
۱۱۴,۰۰۰,۰۰۰
۸۰,۷۵۴,۰۰۰
رانا
۹۱,۰۰۰,۰۰۰
۶۷,۴۴۰,۰۰۰
دنا تیپ 2
۱۲۹,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
دنا پلاس تیپ 1
۱۴۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۰,۹۳۴,۰۰۰
دنا پلاس توربو
۱۷۸,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 207 دنده‌ای
۱۳۷,۰۰۰,۰۰۰
۹۶,۷۳۰,۰۰۰
پژو 207 اتوماتیک
۱۷۶,۰۰۰,۰۰۰
حاشیه بازار
دانگ‌فنگ H30
۱۶۰,۰۰۰,۰۰۰
توقف فروش
پژو 2008
۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰
۱۱۴,۹۹۴,۰۰۰ 

 

قیمت محصولات کرمان موتور امروز دوشنبه دوم دی ۹۸

 

محصولات کرمان‌موتور امروز تغییری نسبت به نرخ‌های روز قبل ندارند. جک J4 روی پله 155میلیون تومان ایستاده و جک S3 در بازار حدود 212میلیون تومان فروخته می‌شود. با وجود افزایش قیمت دو سه ماه اخیر در بازار خودروریال محصولات کرمان موتور همچنان ارزان‌تر از نرخ مصوب کارخانه خرید و فروش می‌شوند. برای مثال کرمان موتور در طرح‌های فروش خود قیمت جک S3 را حدود پنج میلیون بالاتر از نرخ بازار و معادل 217میلیون و 500هزار تومان در نظر می‌گیرد. جک S5 شرایط مشابهی دارد. این محصول کرمان‌موتور در بازار 304میلیون تومان است و در کارخانه سه میلیون گران‌تر یعنی 307میلیون و 500هزار تومان فروخته می‌شود.

 

قیمت روز محصولات کرمان موتور امروز دوشنبه دوم دی ۹۸ مطابق جدول زیر است:

 

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
جک J4 اتوماتیک
۱۵۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۵۶,۵۰۰,۰۰۰
جک S3 اتوماتیک
۲۱۲,۰۰۰,۰۰۰
۲۱۷,۵۰۰,۰۰۰
جک S5 اتوماتیک
۳۰۴,۰۰۰,۰۰۰
۳۰۷,۵۰۰,۰۰۰

 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز دوشنبه دوم دی ۹۸

 

محصولات مدیران خودرو در بازار نرخ مصوب کارخانه را پشت سر گذاشتند. افزایش قیمت روز‌های اخیر باعث شده قیمت MVM ۳۱۵ هاچ‌بک در بازار به ۱۴۱ میلیون تومان برسد. MVM X۲۲ دنده‌ای تا ۱۷۳ میلیون تومان بالا رفته است و MVM X۲۲ اتوماتیک هم امروز در بازار با نرخ ۱۹۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری می‌شود. از طرف دیگر قیمت روز MVM X۳۳ در حال حاضر ۲۴۴ میلیون تومان است و تغییری نسبت به روز گذشته ندارد.

 

قیمت روز محصولات مدیران خودرو امروز دوشنبه دوم دی ۹۸ مطابق جدول زیر است:

 

نام خودرو قیمت امروز (تومان) قیمت کارخانه (تومان)
ام وی ام 315 هاچ‌بک
۱۴۱,۰۰۰,۰۰۰
۱۴۰,۲۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 دنده‌ای
۱۷۳,۰۰۰,۰۰۰ 
۱۷۲,۷۰۰,۰۰۰
ام وی ام X22 اتوماتیک
 ۱۹۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۹۵,۶۰۰,۰۰۰
ام وی ام X33
 ۲۴۴,۰۰۰,۰۰۰
۲۳۶,۰۰۰,۰۰۰

 

 

 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان