سه شنبه، 08 خرداد 1403| 28 May 2024
 آفتاب ایلام - سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز به بازدید و حضور در مراسم افتتاح 130 پروژه محرومیت‌زدایی در ایلام وارد این استان شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بدو ورود به فرودگاه ایلام به داشتن نسخه راهبردی بسیج برای بحران‌های کشور اشاره کرد و گفت: بسیج با حضور در تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی توانسته است تهدیدات را به فرصت تبدیل کند.

وی با اشاره به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری در مورد بسیج که فرموده است «بسیج یک گنجینه تمام‌نشدنی است» یادآور شد: بسیج نسخه بی‌بدیل عمل راهبردی است و در این سفر شاهد آن خواهیم بود تا دست آورده‌ای بسیج را در حوزه محرومیت‌زدایی استان ایلام را به بهره‌برداری برسانیم.

سردار سلیمانی هدف از سفر به ایلام را بازدید میدانی از استان ایلام، شناخت حضوری و میدانی از فرصت‌های نهفته این استان و تلاش در جهت بالقوه کردن آن به جهت زدودن چهره محرومیت در ایلام و بازدید و افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی عنوان کرد.

آفتاب ایلام-  حضور در مزار شهدا و تجدید پیمان با آرمان‌های مقدس شهدا؛ دیدار با نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه ایلام، افتتاح 100 واحد منزل مسکونی ساخته‌شده توسط بسیج سازندگی در اجرای طرح محرومیت‌زدایی، توزیع 100 سری جهیزیه و حضور در بین اقشار محروم از اهداف سفر رئیس بسیج مستضعفان در استان ایلام است.

انتهای پیام/

 
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان