سه شنبه، 02 مرداد 1403| 23 July 2024

آفتاب ایلام - سردار غلامرضا سلیمانی امروز چهارشنبه) در آیین اهدای ۱۰۰ سری جهیزیه توسط قرارگاه محرومیت زدایی سپاه به عنوان هدیه مقام معظم رهبری به زوج‌های جوان استان ایلام گفت: امروز دو دیدگاه در زندگی‌ها وجود دارد یک دیدگاه تحت تبلیغات غرب و رسوخ فرهنگ غیر بومی در داخل فرهنگ بومی و محلی است که با تبلیغات این طور می‌خواهند القا کنند که زندگی‌ها سخت شده است.

وی افزود: قبل از پیروزی انقلاب اصلاً کمک و مساعدت نبود چون مردم در تنگدستی و فقر زندگی می‌کردند که با پیروزی انقلاب اسلامی این مسیر تغییر کرده و با وجود اینکه دشمنان مانع از دستیابی به پیشرفت‌ها بودند ولی پیشرفت‌های خوبی صورت گرفته است.

سلیمانی خاطرنشان کرد: باید موانع از پیش روی جوانان با همت جوانان و تسهیل گری که خود مردم و مسئولان انجام می‌دهند، برداشته شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بیان داشت: ما در سازمان بسیج همراه با مسئولین وظیفه داریم موانع پیش روی جوانان را تسهیل کنیم، با ایجاد اشتغال مولد و همچنین کوچک‌تر شدن هزینه بنگاه‌های دولتی و صرف کردن اعتبارات در زمینه عمرانی، زیرساختی، اقتصادی، گردشگری، صنایع دستی و مشاغل خانگی می‌توان برای مردم اشتغال ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه ازدواج یک امر مقدس الهی است گفت: با ترویج ازدواج آسان که ضرورت امروزه است همراه با سبک کردن مجالس و همت خود زوجین این امر مقدس را تسهیل بخشید.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن ابلاغ سلام مقام معظم رهبری به زوجین تصریح کرد: مقام معظم رهبری یکی از دغدغه‌هایی که دارند سختی‌هایی است که در راه جوانان وجود دارد و باید موانع پیش روی جوانان برداشته شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان