پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

پنجشنبه, 27 خرداد 1400 | 2021 Thursday 17 June  

طی مراسمی با حضور  دکتر نوذری استاندار ایلام و دکتر عسکری معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی ( ره) کلنگ احداث 175 واحد طرح اقدام ملی مسکن در ایلام به زمین زده شد.

به گزارش آفتاب ایلام،  مهندس بهادری مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در مراسم کلنگ زنی طرح اقدام ملی مسکن استان گفت: 16500 نفر در طرح اقدام ملی مسکن استان ایلام ثبت نام کرده اند که طبق پالایشهای صورت گرفته تا کنون 3400 نفر از ثبت نام شده ها واجد شرایط شناخته شده و از این تعداد تا کنون 1725 نفر آورده  اولیه  40 میلیون تومانی را واریز کرده اند که اداره کل راه و شهرسازی برای این تعداد زمین تحویل داده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان افزود: امروز ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی ( ره) رسماً عملیات اجرایی 175 واحد در زمینی به مساحت 4000 متر مربع با زیر بنای 27000 متر مربع در شهر ایلام آغاز کرد و ظرف چند روز آینده نیز بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز عملیات اجرایی 725 واحد را آغاز خواهد کرد.

مهندس بهادری  خاطر نشان کرد دولت برای احداث هر واحد مبلغ 100 میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته است که اخیراً این میزان تسهیلات به 150 میلیون تومان افزایش یافت و ما بقی هزینه های ساخت از آورده متقاضیان تأمین خواهد شد. 

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان