یکشنبه، 06 خرداد 1403| 26 May 2024

قاتل فراری در دهلران دستگیر شد

۱۳۹۸/۱۰/۰۵ ۱۷:۴۶ چاپ کدخبر: 777

آفتاب ایلام - به گزارش پایگاه رسانی پلیس ایلام، سرهنگ منوچهر مکی روز پنجشنبه اظهار داشت: ماه گذشته در پی وقوع یک فقره قتل در منطقه دشت عباس بلافاصله ماموران انتظامی به صورت ویژه دستگیری قاتل یا قاتلان را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد مردی به هویت نامعلوم با ضربات جسم سنگین به قتل رسیده و هیچ آثاری از قاتل بجا نمانده است.

سرهنگی مکی یادآور شد: با تدابیر عملیاتی توسط انتظامی شهرستان دهلران، ماموریت جهت شناسایی و دستگیری قاتل متواری به پلیس آگاهی ابلاغ شد.

 فرمانده انتظامی شهرستان دهلران تاکید کرد: با تشکیل تیم‌های مجرب کارآگاهان، پلیس آگاهی استان و شهرستان دهلران و یک ماه کار اطلاعاتی شبانه روزی و اقدامات خاص پلیسی با هماهنگی بازپرس ویژه قتل دادگاه عمومی موسیان و دشت عباس، ماموران موفق به شناسایی محل اختفای قاتل ۳۰ ساله فراری شدند. 

وی یادآور شد: ماموران پلیس، با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی در یک عملیات غافلگیرانه، قاتل را در مخفیگاهش در یکی از استان های همجوار ، محاصره و دستگیر کردند.

سرهنگ مکی گفت: متهم به بزه ارتکابی خود برابر مستندات موجود اعتراف و انگیزه خود را از قتل، اختلاف مالی و مجادله لفظی عنوان کرد که در این راستا پرونده تشکیل و متهم جهت سیر مراحل قانونی تحویل محاکم قضائی شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان