پایگاه خبری و تحلیلی ایلام

پنجشنبه, 27 خرداد 1400 | 2021 Thursday 17 June  
مدیر مسئول روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد با اشاره به رفتار آیت الله رئیسی در اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری گفت: اصلاح طلبان در این مناظره و در بعد اخلاق، بازنده میدان بودند.

به گزارش خبرگزاری فارس، منصور مظفری مدیر مسئول روزنامه آفتاب یزد با اشاره به رفتار صادقانه و اخلاق مدارانه آیت الله رئیسی در اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما اصلاح طلبان از سال ۷۶ مرتب می گوییم که فضا نباید تخریبی شود چراکه فضای تخریبی جواب نمی دهد.

وی افزود: متاسفانه دو کاندیدای اصلاح طلبان در این مناظره کارنامه خوبی از خود نشان ندادند و برای اینکه بتوانند ضعف های دولت را بپوشانند، از ابتدا تخریب حضرت آیت الله رئیسی را شروع کردند تا به زعم خودشان فضای دو قطبی مهرعلیزاده - رئیسی و همتی - رئیسی را ایجاد کنند. به اعتقاد بنده ما اصلاح طلبان در این مناظره و در بعد اخلاق، بازنده میدان بودیم.

مظفری اظهارداشت: همچنین آیت الله رئیسی در این مناظره با متانت و بزرگواری از کنار تخریب ها به خاطر مردم که فشار اقتصادی زیادی را تحمل هستند، گذشتند تا خاطر مردم بیش از این مکدر نشود.

این فعال سیاسی اصلاح طلب ادامه داد: آیت الله رئیسی در این مناظره دقیقاً به پاسخ هایی که مجری برنامه اعلام کردند، پاسخ دادند و با متانت و با برنامه پاسخ دادند و نشان دادند که دنبال مکدر کردن مردم و یا تخریب فضای موجود نیستند و برنامه های خودشان را با متانت و بزرگواری ادامه دادند.

مظفری اظهارداشت: به عنوان یک اصلاح طلب می گویم که نمره قبولی در این مناظرات را آیت الله رئیسی دریافت کردند و ما اصلاح طلبان متاسفانه در این مناظره باختیم که ان شالله این مسئله در مناظرات بعدی درس عبرتی برای کاندیدا های جناح ما شود.

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code
 
 
 

تمامی حقوق برای «آفتاب ایلام» محفوظ است

استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان