سه شنبه، 14 آذر 1402| 05 December 2023

فرمانده انتظامی ایلام با اشاره به اینکه پلیس ایلام همگام با مردم برای خلق حماسه ملی آمادگی دارد، گفت: شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی است.

به گزارش آفتاب ایلام، سردار دلاور القاصی مهر اظهار کرد: انتخابات یک امر مهم و سرنوشت ساز برای ملت ایران است که نیروی انتظامی ضمن تعامل با دستگاه قضا و سایر دستگاه های امنیتی نیز بنا بر وظیفه ای که بر عهده دارد، تمام تلاش خود را برای برقراری امنیت و آرامش مردم برای حضور باشکوه در پای صندوق های رای به کار می گیرد.

وی افزود: پلیس مسئولیت اصلی امنیت انتخابات را بر دوش دارد و می توان گفت نیروی انتظامی طلیعه دار برقراری امنیت انتخابات در کشور بوده و این افتخاری است که چنین وظیفه خطیر و مهمی بر عهده ناجا قرار داده شده است که البته بدون شک همکاری و همراهی سایر دستگاه های امنیتی امری ضروری و بدیهی است.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه ملت ایران همواره با حضور گسترده خود در انتخابات، خیال خام دشمنان را باطل می کنند، تصریح کرد: شرکت در انتخابات یک وظیفه شرعی است، و حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو لبیک به فرمان ولایت فقیه است، چرا که نظام را در برابر توطئه های دشمنان مصون نگه می دارد.

القاصی مهر در پایان ضمن تاکید بر لزوم هوشیاری مردم، در مقابل توطئه های دشمن عنوان کرد: با توجه به بیانات روشنگرانه مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات و حضور حماسی همه آحاد ملت در پای صندوق های رأی، کارکنان انتظامی و خانواده های آنان نیز همگام با مردم در این امر سرنوشت ساز شرکت و بار دیگر وحدت، همبستگی و ولایت مداری ملت ایران در چشم جهانیان به نمایش گذاشته خواهند شد.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان