یکشنبه، 12 آذر 1402| 03 December 2023

جانشین انتظامی استان ایلام با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی در تلاش برای گمرنگ نشان دادن انتخابات هستند گفت: مشارکت مردم در انتخابات موجب ناکامی دشمنان می شود.

به گزارش آفتاب ایلام؛ سرهنگ شهاب عزیز زاده جانشین انتظامی استان ایلام گفت: کم کم به مهم‌ترین رویداد سال ۱۴۰۰ و انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شورای شهر و روستا نزدیک می‌شویم و در این روز باید هوشمندانه عمل کنیم.

وی با بیان اینکه برگزاری انتخابات نماد مردم سالاری است، افزود: مشارکت حداکثری مردم، انتخاب فرد اصلح و رقابت سالم در انتخابات از موارد مورد تأکید مقام معظم رهبری و برقراری امنیت این مهم در راس مأموریت‌های نیروی انتظامی قرار دارد.

جانشین انتظامی استان ایلام تاکید کرد: وجود امنیت، موجب انتخاباتی پرشور خواهد شد و نیروی انتظامی در جهت تامین امنیت و آرامش مرم تا پایان این عرصه مهم از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر رعایت ۳ ویژگی شور انتخاباتی، سلامت انتخابات و امنیت انتخابات، خاطر نشان کرد: امروز دشمن برای هر قدم ما برنامه‌هایی آماده دارد و می‌خواهد بین مردم و مسولان فاصله ایجاد کند، اما مردم همانند گذشته در عرصه اتخابات با مشارکت حداکثری دشمنان را ناکام خواهند کرد.

 نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان