یکشنبه، 12 آذر 1402| 03 December 2023

ایلام-امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه حضور در انتخابات بسیار مهم است، گفت: مردم با تمام توان در پای صندوق های رای حاضر شوند.

به گزارش آفتاب ایلام، حجت الاسلام الله نور کریمی تبار صبح چهارشنبه در شورای اداری شهرستان دره شهر اظهار کرد: مردم و همه آحاد با تمام توان در پای صندوق های رای انتخاباتی باشکوه را رقم می زنند.

امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه حضور در انتخابات بسیار مهم است، گفت: مردم با تمام توان در پای صندوق های رای حاضر شوند.

کریمی تبار با اشاره به اینکه آثار انتخابات برای سال های بعد باقی می ماند و در این شرایط بر همه لازم است با همه مشکلات و تحریم های ظالمانه دشمنان، انتخاباتی باشکوه در کشور برگزار شود، گفت: مدیران، مسئولان و کارگزاران نقش مهمی در مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای دارند.

وی گفت: مانند سال های گذشته در انتخابات ۲۸ خرداد نیز انشاالله شاهد حضور پرشور و گسترده مردم این شهرستان در پای صندوق های رای خواهیم بود.

امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه تکلیف شرعی ما این است که پای صندوق های رای حاضر شویم و مشارکت در انتخابات را تبلیغ کنیم، گفت: دشمنان با بهره گیری از تمام ظرفیت ها و توان خود در تلاش هستند که مردم را از نظام و انقلاب اسلامی مایوس کنند.

وی تصریح کرد: برخی از شهرستان های استان ایلام با مشکل آب در حوزه کشاورزی و شرب مواجه هستند، خوشبختانه با وجود رودخانه سیمره شهرستان دره شهر از این نظر وضعیت مطلوبی برخوردار است.

کریمی تبار با اشاره به مهاجرت نیروهای تحصیل کرده از شهرهای استان، بیان کرد: که با ایجاد شرایط مناسب برای اشتغال جوانان در مناطق روستایی و شهری، می توان از مهاجرت جوانان جلوگیری کردنویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان