شنبه، 11 آذر 1402| 02 December 2023
کمتر از ۹روز دیگر تا انتخابات ۲۸ خرداد ماه زمان باقی مانده است و گروه ها و احزاب سیاسی و طرفداران نامزد ها با دمیدن در تنور انتخابات به فضای رقابتی این رویداد سیاسی کمک می کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ دست اندرکاران انتخابات در استان ایلام نیز با فراهم ساختن تمهیدات لازم زمینه برگزاری انتخاباتی قانون‌مند وپرشور در استان را فراهم کرده اند.
رئیس ستاد انتخابات استان ایلام نیز با هشدار به استفاده کنندگان از امول دولتی درتبلیغات انتخابات گفت: درصورت مشاهده با خاطیان برخورد می‌شود.

انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا همزمان با سیزدهمین دوره همه پرسی ریاست جهموری در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

ایلام بر اساس آخرین سرشماری سال ۹۵ دارای ۱۱ شهرستان و ۲۷ شهر است که ۵۸۰ هزار و ۱۵۸ نفر جمعیت دارد و ۳۱ امین استان پرجمعیت کشور محسوب می‌شود.

var player = videojs('player_357055_6551875',{ techOrder: [ "html5" , "flash"],poster:'',width:400,height:300}); videojs.addLanguage('en', {"No compatible source was found for this media.": "مشاهده ی ویدیو نیاز به پشتیبانی مرورگر از codec h264 یا نصب فلش پلیر دارد."}); player.one('play', (function(){ $.post('/fa/ajax/news/video/6551875',{},function (data) {}); })); کد ویدیو دانلود فیلم اصلی  


نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان