پنجشنبه، 16 آذر 1402| 07 December 2023
ایلام - ایرنا - رییس اداره روابط عمومی و بین الملل شهرداری ایلام گفت: ثبت نام از نامزدهای ششمین دوره انتخابات شورای شهر ایلام برای شرکت در تبلیغات پاکیزه ساعت ۲۳ امشب به پایان می رسد.

محمد سلطانی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: آن دسته از نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر ایلام که تمایل برای شرکت در تبلیغات پاکیزه دارند در مدت زمان باقیمانده به روابط عمومی شهرداری ایلام واقع در خیابان شهید ربابه کمالی مراجعه کنند.

وی افزود: پیش از این فرایند ثبت نام از نامزدها برای تبلیغات پاکیزه از تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه آغاز و مقرر شد تا دهم خردادماه این روند ادامه یابد اما بنا به دلایلی ثبت نام از نامزدها متوقف و به متقاضیان نیز اعلام شد.

سلطانی ادامه داد: اما با پیگیری های متعدد آن مشکلات و موانع مرتفع و از امروز فرایند ثبت نام از متقاضیان شرکت در این تبلیغات مجددا شروع شد و تا ساعت ۲۳ امشب ادامه دارد.

وی با بیان اینکه تاکنون نزدیک به ۴۰ نفر در تبلیغات پاکیزه شرکت کرده اند، یادآور شد: این بنرها در ۲۰۰ نقطه شهر و با یک روز تاخیر نسبت به شروع رسمی تبلیغات نصب می شود.

وی اضافه کرد: مدرک لازم برای ثبت نام در طرح تبلیغات پاکیزه یک قطعه عکس باکیفیت بالا و زمینه سفید با فرمت جی پی جی و با حجم بین پنج تا ۱۰ مگاپیکسل است.

سلطانی یادآور شد: این بنرها به مدت یک هفته تا یک روز قبل از رای گیری در مناطق از قبل تعیین شده نصب می شود و در معرض دید عموم قرار می گیرد.

سلطانی تاکید کرد: هیچ داوطلبی حق چسباندن پوستر یا توزیع بروشور و تراکت در سطح شهر را ندارد و در صورت لزوم با همکاری فرمانداری ایلام با داوطلب مذکور و رییس ستاد وی برخورد می شود.

به گزارش ایرنا، انتخابات شوراهای اسلامی شهر، روستا و عشایری همزمان با سیزدهمین دوره همه پرسی ریاست جهموری در تاریخ ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می شود.

ایلام بر اساس آخرین سرشماری سال ۹۵ دارای ۱۱ شهرستان و ۲۷ شهر است که ۵۸۰ هزار و ۱۵۸ نفر جمعیت دارد و ۳۱ امین استان پرجمعیت کشور محسوب می شود.

واجدان شرایط رای در استان ایلام بیش از ۴۴۰ هزار و ۵۶۵ نفر هستند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان