سه شنبه، 14 آذر 1402| 05 December 2023
طی تفاهمنامه دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و بنیاد شهید ترخیص خودرو و تجهیزات مناسب برای جانبازان بالای 70 درصد در مناطق آزاد عملیاتی می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  حمیدرضا مومنی در مراسم تفاهم نامه همکاری مشترک بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد، با اشاره به تلاش های انجام شده در این مناطق برای خدمات رسانی به ایثارگران در حوزه مختلف از جمله اشتغال، درمان و آموزش اظهار کرد: تلاش می کنیم تا پایان دولت خدمت رسانی به ایثارگران شتاب پیدا کند و در دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی نیز به مدیران تأکید شده به اجرای این تفاهم نامه توجه ویژه ای داشته باشند.

وی با اشاره به ضرورت ایجاد اشتغال به ویژه اشتغال پایدار، تامین مسکن خانواده شهدا و ایثارگران در مناطق آزاد افزود: حفظ کرامت و شأن خانواده شهدا واجب ترین کار است و باید بیش از گذشته پیگیر حل مسائل و مشکلات این عزیزان باشیم. 

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این مراسم با اشاره به برخی از موضوعات مطرح شده در این تفاهمنامه گفت: ایجاد اشتغال پایدار برای فرزندان شهدا و ایثارگران و استفاده از ظرفیت ها و اسناد فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در مناطق آزاد کشور به عنوان گنجینه های گران بها از جمله موضوعاتی است که در این تفاهم نامه به آن ها پرداخته شده است.

سعید اوحدی با تأکید بر ضرورت پیشبرد و تحقق این تفاهم نامه برای خدمت به جامعه ایثارگری، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در ماه های پایانی دولت دوازدهم قرار داریم باید با جدیت کار ها انجام شود و ارزش گذاری به جامعه ایثارگری در همه دولت ها مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش تسنیم، تفاهمنامه همکاری مشترک بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با هدف کمک به تامین اشتغال ایثارگران جویای کار با استفاده از امکانات و ظرفیت‏های موجود طرفین، تلاش برای ساماندهی و توسعه طرح های خود اشتغالی و کارآفرینی مربوط به ایثارگران و ارتقاء نقش این عزیزان در جهش تولید و رشد اقتصادی کشور، همکاری در خصوص ارائه خدمات فرهنگی، رفاهی، ترددی و درمانی به ایثارگران تحت پوشش با استفاده از ظرفیت مناطق آزاد و همکاری در جهت تأمین و ترخیص خودرو و تجهیزات مناسب برای استفاده جانبازان 70 درصد امضا شد.

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان