پنجشنبه، 16 آذر 1402| 07 December 2023
دهلران-فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: حضور حداکثری مردم در صحنه انتخابات راه دفاع از انقلاب است.

به گزارش خبرنگار مهر، جمال شاکرمی ظهر پنجشنبه در یادواره سرداران و ۳۰۷ شهید شهرستان دهلران با حضور فرماندار دهلران، امام جمعه و جمعی از مسئولان و خانواده شهدا، جانبازان و ایثار گران برگزار شد، اظهار کرد: ایام خرداد یادآور حماسه های ماندگاری است که نقطه عطف انقلاب است چرا که امام انقلاب را از خرداد شروع کرد

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام افزود: هنوز دور دانه های گران بهایی در دل خاک دهلران آرمیده است، آنانی که دشمنان را از خاک این دیار دور نگاه داشتند و امروز مردم ایلام را با مهران و دهلران و دشت عباس می شناسند، دشت عباسی که قدمگاه حاج قاسم و یاران وی است.

وی بیان کرد: انقلابی با مجاهدت امام و همراهی ملت شکل گرفت و همین سبب شد که بعثت مجددی شکل بگیرد و درواقع انقلاب به رهبری امام (ه) انسان ها را از تحجر مدرن نجات داد.

شاکرمی تصریح کرد: امام (ره) در مقابل دشمنان ایستاد و به ما عزت داد امام (ه) صحنه ها را به خوبی می شناخت در همه صحنه ها در کنار مردم بود و امروز رهبر انقلاب در وسط میدان است.

وی با اشاره به اینکه شرکت در انتخابات حفظ میراث امام و شهدا است، گفت: راهبردهای امام (ه) امروز حرف برای گفتن دارد، همه می بینیم که امروز رژیم صهیونیستی تنها است و ۹۰ درصد فعالیت اقتصادی این رژیم که در بستر دریا است توان و جایگاهی ندارد.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: حضور آگاهانه مردم در پای صندوق و انتخاب اصلح باعث نا امیدی دشمن است، چرا که دنیا چشم به این انتخابات دوخته است و عده ای به دنبال مأیوس کردن مردم و عدم مشارکت آنها در انتخابات هستند.

شاکرمی تصریح کرد: راه دفاع از انقلاب حضور در صحنه است، چرا که حادثه انقلاب اسلامی مثل حادثه عاشوراست کم در مقابل زیاد است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: ما از نقطه صفر به نقطه برابری با قدرت های بین المللی رسیدیم، پس بدون شک در این صحنه نیز هم می توانیم موفق عمل کنیم.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان