شنبه، 11 آذر 1402| 02 December 2023

رئیس ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی با اشاره به اینکه تقویت اندیشه پاکدستی از برنامه های مهم رئیسی است، گفت: عدالت خواهی و مبارزه با فساد از نیازهای اصلی کشور است.

آفتاب ایلام، حبیب الله امیری صبح امروز جمعه در مراسم اجتماع حامیان رئیسی در ایلام اظهار کرد: کشورمان دارای ثروت های زیادی است، به نسبت جمعیت کشور می توان با این ثروت های خدادادی عظیم کارهای بزرگی انجام داد.

وی با اشاره به اینکه نفت و گاز، کشاورزی، معدن و… از جمله ظرفیت های عظیم کشور برای اشتغال و توسعه کشور است، افزود: به طور مثال با یک بشکه نفت می توان، ۲۰۰ نوع محصول دیگر تولید و به کشورهای همسایه صادر کرد.

وی با اشاره به اینکه شکوفایی اقتصاد برابر با مدیریت درست دارایی ها کشور است، افزود: ایران کشور پهناور و سرشار از منابع و دارایی است و هر استان خود به تنهایی می تواند یک قدرت اقتصادی باشد.

رئیس ستادهای مردمی آیت الله رئیسی عنوان کرد: بازار بزرگ مصرف چند میلیونی در همسایگی ایران بهترین فرصت برای صادرات تولیدات کشور است.

امیری عنوان کرد: تولید، اشتغال، مسکن، معیشت حق جوانان کشور ما است، افزود: استفاده از داشته های فراوان مملکت و حفظ حقوق و رفع نیازمندی ها و مطالبات در رأس برنامه های آیت الله رئیسی قرار دارد.

رئیس ستادهای مردمی آیت الله رئیسی با اشاره به اینکه تقویت اندیشه پاکدستی از برنامه های مهم آیت الله رئیسی است، گفت: عدالت خواهی و مبارزه با فساد از نیازهای اصلی کشور است.

وی گفت: آیت الله رئیسی وضعیت موجود کشور را مایه ننگ جامعه اسلامی دانسته و اعلام کرده این سرزمین را با اتحاد و یکدلی آباد خواهد کرد.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان