پنجشنبه، 16 آذر 1402| 07 December 2023
رئیس ستاد شورای هماهنگی ستادهای مردمی انتخاباتی آیت الله رئیسی در ایلام گفت: رئیسی با تمامی کسانی که به بیت المال دست درازی کردند، برخورد کرد و حال اگر خودش در جایگاه ریاست جمهوری قرار گیرد دست چنین ...

به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، سید حبیب موسوی مقدم عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: اقای رئیسی با تمامی کسانی که به بیت المال دست درازی کردند، برخورد کرد.

وی افزود: اگر خودش در جایگاه ریاست جمهوری قرار گرفت دست چنین افراد دست درازی را قطع می کند و با توجه به شعار اینکه رقیب من اشرافی گری و فساد است روال خوبی پیش خواهد گرفت.

انقلاب اسلامی آرزوی همه انبیا الهی است

قاسمی جانشین ستاد رئیسی گفت: در جریان انقلاب اسلامی هیچ حزب و جناح سیاسی نداریم چرا که همه در زیر بیرق ولایت در فعالیت هستند؛ انقلاب اسلامی آرزوی همه انبیا الهی است.

وی افزود: مدیران این کشور باید در تراز انقلاب اسلامی باشند، اصول انقلاب اسلامی ظلم ستیز است اما در تشکیل دولت ها برخی از مفاسد به وضوح دیده می شوند.

جانشین ستاد رئیسی ادامه داد: چرا در میدان دفاعی در اوج قدرت هستیم اما در دولت ضعیفیم؟ چون در آنجا تفکر انقلابی حرف اول را می زند؛ رییسی برای دفاع از تفکر انقلابی و بسط این تفکر بر کل دولت به این میدان وارد شده است.

وی افزود: مدیری که در تراز انقلاب نباشد، ملت باید آن را از میدان خارج کند.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۷۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان