جمعه، 04 خرداد 1403| 24 May 2024
آفتاب ایلام - مرد تبهکاری در دسیسه سرقت یک خودرو، خانم پرستاری را که داخل ماشین نشسته بود ربود. وی ادعا کرد هنگام سرقت حال طبیعی نداشته و متوجه حضور زن پرستار نشده است.
 
به گزارش خراسان، در جلسه رسیدگی به این پرونده که دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی زالی و با حضور یک قاضی مستشار برگزار شد در ابتدای جلسه زن ۳۵ ساله‌ای به نام مریم در جایگاه ویژه ایستاد و در تشریح جزئیات ماجرا گفت: من پرستار هستم. عصر بیست و پنجم فروردین امسال باهمکارم از بیمارستان به خانه برمی گشتیم.
 
همکارم در حوالی خیابان جنت آباد از ماشین پیاده شد تا برای شام غذا بگیرد. من روی صندلی شاگرد نشسته بودم و موبایلم را نگاه می‌کردم که مرد غریبه‌ای سوار ماشین شد.

من از دیدن او شوکه شده بودم. او روی من اسلحه کشید و آن را روی سرم گذاشت، من تقلا کردم تا پیاده شوم، اما او به سرعت حرکت کرد. من حتی ترمز دستی ماشین را کشیدم، اما وی به شدت من را کتک زد و به فحاشی پرداخت. او با سرعت در حال فرار بود که ناگهان از مسیر منحرف و پس از برخورد با جدول خودرو متوقف شد. همان زمان بود که شاهدان رسیدند و متهم را دستگیر کردند. من به خاطر آدم‌ربایی، سرقت و ضرب و جرح از وی شکایت دارم.

سپس متهم که ۱۳ بار سابقه سرقت در پرونده اش دارد در جایگاه ویژه ایستاد و گفت:: من قبلاً در یک عطاری کار می‌کردم، اما از کار بیکار شدم. همسر و فرزند داشتم و به همین دلیل تصمیم گرفتم تا ماشین بدزدم. من آن روز تعداد زیادی قرص خواب آور خورده بودم و حال طبیعی نداشتم. به همین خاطر متوجه حضور زن جوان داخل ماشین نشدم. من وقتی او را دیدم ترسیدم و با تپانچه قلابی که داشتم او را تهدید به مرگ کردم تا ساکت بنشیند.

من حتی بعد از بازداشت سه شبانه روز خواب بودم و نمی‌توانستم به سوالات ماموران پاسخ دهم.

سپس همسر متهم که در دادگاه حاضر بود مدارکی را به قضات ارائه داد و گفت:: همسرم از بیماری روانی رنج می‌برد. او دو بار تا به حال در بیمارستان امین‌آباد بستری شده است. وی از روزی که بازداشت شده بود نیز از زندان سه بار به بیمارستان روانی منتقل شده است تا تحت درمان قرار بگیرد. همسرم بیمار است و به همین دلیل تقاضا دارم تا در مجازاتش تخفیف قائل شوید.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.
 
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان