یکشنبه، 12 آذر 1402| 03 December 2023

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام خواستار تسریع در تکمیل زیرساخت های اربعین در استان شد و گفت: همه دستگاه ها برای این مهم اهتمام جدی داشته باشند.

به گزارش آفتاب ایلام، احمد کرمی روز یکشنبه در نشست کمیته زیرساخت اربعین با حضور مشاور وزیر نیرو و مسوول ستاد عتبات عالیات وزارت نیرو، افزود: زیرساخت های مرتبط با حوزه برق، آب و فاضلاب در مرز مهران و مسیرهای اربعین در استان ایلام یکی از ضروری ترین ملزومات برگزاری کنگره اربعین است که باید به سرعت برای تامین آنها اقدامات لازم انجام شود.

وی خواستار تسریع در اجرای پروژه های تامین برق و آب پایدار برای شهر مهران شد و تاکید کرد: باید تدابیر لازم برای فاضلاب پایانه مرزی، دستگاه های بسته بندی آب، آبسرد کن و احداث سردخانه در مرز مهران اندیشیده شود. 

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام تاکید کرد: همه دستگاه های مرتبط باید از هم اکنون در خصوص تکمیل زیرساخت های اربعین بصورت جدی پای کار بیایند، چرا که اربعین امسال در فصل گرما انجام خواهد شد و ما باید حداقل بیش از ۶۰ میلیون آب بسته بندی پیش بینی کنیم و برای حضور بیش از هفت میلیون نفر در مهران برنامه ریزی داشته باشیم.

 کرمی گفت: برای تامین تجهیزات و تکمیل زیرساخت های اربعین ایلام با بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بنیادهای برکت و علوی نشستی برگزار و در این نشست تصمیمات لازم اتخاذ می شود.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان