سه شنبه، 14 آذر 1402| 05 December 2023

ایلام-نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به برنامه های دولت اقدام و تحول برای استان ایلام، گفت: سند اقدام پیشرفت برای ایلام تهیه می شود.

به گزارش آفتاب ایلام، محسن رضایی عصر یکشنبه در گفتگوی تلویزیونی با مردم ایلام اظهار کرد: مردم ایلام در هشت سال دفاع مقدس رشادت های فراوانی برجای گذاشته اند که دولت ها موظف هستند به این استان خدمات رسانی کنند.

وی با اشاره به اینکه دولت اقدام و تحول برای هر استان متناسب با ظرفیت آن استان برنامه دارد، گفت: برای استان ایلام نیز بر اساس ظرفیت های این استان، سند اقدام پیشرفت تهیه می شود.

رضایی عنوان کرد: البته برنامه ما ایجاد مناطق اقتصادی در کشور است، این طرح متناسب با ظرفیت های هر استان است.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: برنامه مهم ما استفاده از ظرفیت های منطقه آزاد تجاری مهران برای توسعه تجاری با عراق است.

وی گفت: باید از ظرفیت های تردد زوار و اربعین برای توسعه استان استفاده شود، توسعه آزادراه های این استان برای تسهیل در تردد زوار در دستور کار قرار می گیرد.

رضایی عنوان کرد: توسعه صنایع تبدیلی برای استفاده از ظرفیت های دامداری و کشاورزی در استان ایلام از دیگر برنامه های دولت اقدام و تحول است.

وی افزود: بیکاری در این استان با وجود منابع عظیم نفت و گاز قابل قبول نیست، حتماً این موارد مورد توجه ویژه دولت ما قرار می گیرد.

وی گفت: بنا داریم تصمیم گیری ها را از مرکز کشور به سمت استان ها و شهرهای مختلف بکشانیم.نویسنده: Fatahi
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان