سه شنبه، 02 مرداد 1403| 23 July 2024
مهرعلیزاده در بیانیه ای ضمن حمایت از لیست اصلاح طلبان برای شورای شهر تهران از عملکرد نهاد اجماع ساز اصلاح طلبان انتقاد کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، محسن مهرعلیزاده نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با صدور بیانیه ای حمایت خود از لیست اصلاح طلبان برای شورای شهر تهران را اعلام کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

با رونمایی از فهرست نهایی جبهه اصلاحات در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران؛ عملاً فعالیت های انتخاباتی شورای اسلامی نیز آغاز گشت.

بدین وسیله معرفی کاندیداهای شورای اسلامی را به فال نیک می گیریم و رفتاری مسئولانه در حوزه افزایش مشارکت عمومی و تقویت مدیریت شهری می دانیم.

ستاد انتخاباتی مهندس محسن مهرعلیزاده حمایت خود را از لیست واحد جبهه اصلاحات در تهران و مراکز استان ها و سایر شهرستانها اعلام می نماید و از همه همراهان می خواهد حتماً روز جمعه 28 خرداد در کنار رأی به کاندیدای مورد نظر به لیست کامل اصلاح طلبان رأی دهند.

جا دارد در اینجا خطاب به همکاران مسئولیت شناس خود در نهاد اجماع ساز یادآور شویم که با وجود تفاوت های شکلی و ظاهری، انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری به هم تنیده شده است.

توجه مردم به رأی دادن به لیست شوراها و عدم سفارش به شرکت در انتخابات ریاست جمهوری تناقضی است که هدف اولیه را نیز با عدم توفیق همراه خواهد نمود.

چه خوب است که در طی مدت باقی مانده با تحلیل شرایط و میانجیگری مسئولیت شناسانه نگذارند که صحنه آرایی خطرناک جریان تمامیت خواه برای یکدست کردن همه ارکان حاکمیت محقق گردد.

انتهای پیام/+نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان