دوشنبه، 04 تیر 1403| 24 June 2024

شناسایی ۵۴ ابتلای کرونا در ایلام

۱۴۰۰/۰۳/۲۴ ۱۶:۰۵ چاپ کدخبر: 8390
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: ۵۴ ابتلای جدید کرونا در ایلام شناسایی شد و مجموع مبتلایان استان به ۳۹ هزار و ۴۳۸ نفر افزایش یافت.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز ایلام؛ محمد کریمیان رگفت : در ۲۴ ساعت گذشته مورد فوتی ناشی از کرونا ثبت نشده و مجموع فوتی‌های استان تا این لحظه ۷۹۹ نفر است.

وی افزود: ۱۸ بستری بیمار جدید کرونا در مراکز درمانی بستری شدند و مجموع بستری‌های موجود ۷۹ نفر است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام تاکید کرد: از بستری ‌های جدید پنج مورد مربوط به ایلام، سه نفر چرداول، ۲ نفر ایوان، ۲ نفر دهلران، ۲ نفر ملکشاهی، ۲ نفر مهران، یک نفر آبدانان و یک نفر نیز مربوط به دره شهر است.

کریمیان با بیان اینکه مجموع بهیودیافتگان کرونا استان ۳۸ هزار و ۳۵۱ نفر است، گفت: شهرستان‌های ایلام با مجموع ۱۶ هزار و ۷۸ ابتلا، دهلران با سه هزار و ۱۸۶ ابتلا و چوار با ۴۲۱ ابتلا در وضعیت نارنجی قرار دارند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام افزود: شهرستان‌های دره شهر، آبدانان، بدره، ملکشاهی، مهران، سیروان، چرداول و هلیلان نیز در وضعیت زرد قرار دارند.

کریمیان گفت: با توجه به انتخابات پیش رو و تجمع‌های انتخاباتی خطر آغاز پیک پنجم وجود دارد و مردم و مسوولان ستاد‌های انتخاباتی استان باید به این موضوع توجه داشته و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند.

 نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به وب سایت خبری آفتاب ایلام است و استفاده از اخبار و محتوا با ذکر منبع مجاز است
طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان